حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1645167/50 زمان: 13:50   1398/08/01 بازدید: 19,000

خاطرات گیگز از جهش رونالدو در منچستریونایتد

رایان گیگز اسطوره منچستریونایتد می‌گوید کریستیانو رونالدو در ماه‌های اول حضور در یونایتد با مشکل مواجه بوده ولی بعد از مدتی با پیشرفتی سریع به یار کلیدی شیاطین سرخ تبدیل می‌شود.

به گزارش "ورزش سه"، رایان گیگز، اسطوره منچستریونایتد با اشاره به دوران حضور کریستیانو رونالدو در این تیم می‌گوید رونالدو در ماه‌های اول حضور در این تیم شرایط خوبی نداشته ولی با پیشرفتی ناگهانی و بسیار سریع به یکی از کلیدهای موفقیت شیاطین سرخ و یکی از بهترین بازیکنان دنیا تبدیل شده است.

 

 

گیگز به روزهایی اشاره میکند که رونالدوی جوان در سال 2003 از اسپورتینگ لیسبون به یونایتد آمده بوده و با اینکه گران‌ترین بازیکن جوان تاریخ لیگ برتر تا آن زمان بوده ولی نمی‌توانسته انتظارات را برآورده کند.

 

رایان گیگز در این باره گفت:" آن روزها نمی‌شد حدس زد که رونالدو یکی از بزرگترین گلزنان تاریخ خواهد شد. اصلا نمی‌شد. هر وقت توپ را بدست می‌آورد خیلی زیاد دریبل می‌زد و بعد هم خودش را زمین می‌انداخت. بله او در یونایتد شروع سختی داشت".

 

اسطوره منچستریونایتد در ادامه گفت:" ولی ناگهان همه چیز تغییر کرد و اوضاع طوری شد که همه می‌گفتند فقط توپ را به کریستیانو بسپارید. حتی در یونایتدی که ستاره‌هایی مثل توز، اسکولز و رونی را داشت کریستیانو به نقطه ثقل تیم تبدیل شده بود".

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.