حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1648353/52 زمان: 13:14   1398/08/16 بازدید: 23,062

خط و نشان مدیر پی اس جی برای مشتریان امباپه

لئوناردو، مدیر باشگاه پاری سن ژرمن، مدعی شد که کیلیان امباپه قطعاً در پاری‌سن‌ژرمن خواهد ماند.

به گزارش "ورزش سه"، کیلیان امباپه در سال ۲۰۱۷ از موناکو به پاری سن ژرمن پیوست. او که پس از درخشش در موناکو تیم های زیادی را خواهان خود می دید، تصمیم گرفت که در کشورش باقی بماند و به باشگاه پاری‌سن ژرمن بپیوندد.

 

پی اس جی طی سال های اخیر و با مالک ثروتمند خود یعنی ناصر الخلیفی، سرمایه گذاری گسترده ای انجام داده است. آنها همچنین نشان داده اند که به راحتی راضی به فروش ستاره های خود نخواهند شد؛ موضوعی که در تابستان در مورد نیمار به وضوح مشاهده شد.

 

 

طی هفته‌های اخیر شایعات زیادی درباره پیوستن کیلیان امباپه به تیم‌های مختلف شنیده شده است. همچنین از رئال مادرید به عنوان جدی ترین مشتری این ستاره جوان پاری سن ژرمن یاد شده است. لئوناردو مدیر باشگاه پاری‌سن‌ژرمن اما پس از پیروزی دیشب این تیم مقابل کلوب بروژ واکنش جالبی نسبت به این موضوع داشت. او در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره احتمال فروش امباپه گفت: " همه دوست دارند با او قرارداد امضا کنند اما هیچ کس در این امر موفق نخواهد بود"

 

با توجه به این مصاحبه لئوناردو و سابقه باشگاه پاری سن ژرمن، به نظر می رسد که رئال مادرید و سایر تیم‌های بزرگ اروپایی کار بسیار دشواری برای جذب کیلیان امباپه داشته باشند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.