حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1648400/7 زمان: 16:53   1398/08/16 بازدید: 6,716

تارتار: برد از نان شب هم مهم تر است

سرمربی تیم فوتبال نفت می گوید که برای کنترل تیم نساجی باید هافبک های نفوذی این تیم را از کار بیندازند و بتوانند از نقاط ضعف آنها استفاده کنند.

به گزارش ورزش سه، مهدی تارتار سرمربی موفق تیم نفت مسجدسلیمان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با نساجی این چنین گفت: یک بازی بسیار مهم و ۶ امتیازی با تیم نساجی داریم. نساجی یکی از تیم‌های خوب این فصل بوده و از نظر فنی تیم قابل احترامی است. اگر بتوانیم راه‌های نفوذ نساجی را کنترل کنیم و از نقاط ضعف این تیم خوب استفاده کنیم، فکر می‌کنم بتوانیم برنده این بازی شویم و در صورت برد، فاصله خودمان را با تیم‌های پایین جدول رده‌بندی افزایش دهیم.


تارتار در ادامه نیز گفت: سه امتیاز این دیدار اهمیت زیادی دارد. امیدوارم هواداران حمایت خوبی از تیم ما داشته باشند چرا که انتظار من از هواداران خیلی بیش‌تر از چیزی است که تاکنون به ورزشگاه آمدند. ما به حمایت آن‌ها نیاز داریم. نباید به سراشیبی سقوط برویم و آن موقع آن‌ها به کمک ما بیایند. انتظار داریم فردا جای خالی در ورزشگاه نباشد و بتوانیم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم و ان‌شاء‌الله بتوانیم روند خوب‌مان در لیگ برتر را هم‌چنان ادامه دهیم.

 

سرمربی نفت مسجد سلیمان همچنین افزود: تمام تلاش ما این است که سه امتیاز بازی را کسب کنیم. این موضوع از نان شب هم برای ما مهمتر است. بازی‌های آتی ما دشوارتر خواهد بود. البته نساجی هم تیم خوبی است و باید بتوانیم هافبک های نفوذی این تیم را کنترل کنیم و در جریان بازی آسیبی نبینیم.


هم‌چنین رضا مهاجری، سرمربی نساجی مازندران به دلیل ساعت پرواز تیمش، نتوانست در نشست خبری پیش از بازی تیمش با نفت مسجد سلیمان حضور یابد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.