حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1648502/50 زمان: 11:05   1398/08/17 بازدید: 15,804

واینالدوم: آقای گواردیولا، کِی خودمان را زمین انداختیم؟

جورجینیو واینالدوم، مدافع هلندی لیورپول از صحبت‌های پپ گواردیولا مبنی بر اینکه بازیکنان لیورپول در بازی‌هایشان شبیه‌سازی کرده و خود را به زمین می‌اندازند انتقاد کرده و حرفهای او را رد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، جورجینیو واینالدو، مدافع هلندی لیورپول هم به جرگه لیورپولی‌هایی پیوست که در مقابل حرفهای پپ گواردیولا درباره شبیه‌سازی و به زمین افتادن بی‌دلیل لیورپولی‌ها موضع گرفته و در آستانه دیدار بزرگ دو تیم در روز یکشنبه به انتقاد از پپ پرداخته اند.

 

 

لیورپول در حالی خود را برای بازی روز یکشنبه مقابل سیتی آماده می‌کند که می‌داند پیروزی در مقابل تیم پپ باعث می‌شود با اختلاف 9 امتیاز صدرنشین بلامنازع لیگ برتر شود. اما از  سوی دیگر پیروزی منچسترسیتی، فاصله شاگردان گواردیولا با صدرنشین را به سه امتیاز کاهش می‌دهد و اولین شکست در لیگ برتر از زمان شکست مقابل سیتی در ابتدای سال جاری میلادی در اتحاد را به این تیم تحمیل خواهد کرد.

 

این جنجال هفته گذشته توسط گواردیولا آغاز شد، زمانی که او در گفتگو با بی‌بی‌سی بازیکنان لیورپول و به خصوص سادیو مانه را متهم کرد که استعداد خاصی در شبیه‌سازی و خطا گرفتن از داوران دارند.

 

 

واینالدوم می‌گوید طبیعتش طوری است که دوست ندارد وارد جنگهای لفظی شود ولی می‌گوید از شنیدن حرفهای گواردیولا تعجب کرده است. او در این باره گفت:" بله حرفهایش را شنیدم. او نظرش را درباره ما گفت و این لزوما چیز بدی نیست. این نظر او است. او معتقد است که سادیو اهل شبیه‌سازی است. خب، در مقابل چنین حرفی چه می‌شود گفت؟"

 

مدافع لیورپول در ادامه گفت:" در بازی‌ای که او می‌گوید من دید خوبی نداشتم و بنابراین نمی‌توانم بگویم که سادیو به خاطر شبیه‌سازی درست اخطار گرفت یا نه ولی یادم نمی‌آید که سادیو قبل از آن چنین کاری کرده باشد. مگر چند نفر از بازیکنان ما تا حالا به خاطر شبیه‌سازی کارت زرد گرفته‌اند؟ اگر اشتباه نکنم سادیو اولین نفر بود. برای همین اینکه کسی بگوید ما اهل شبیه‌سازی هستیم به نظر من عجیب است".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.