حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1649630/4 زمان: 15:00   1398/08/22 بازدید: 5,149

فرکی: شکست مقابل بحرین زنگ خطر بود

سرمربی پیکان با اشاره به شکست بدموقع تیم ملی برابر بحرین، آن را زنگ خطر بزرگی برای فوتبال ایران و شاگردان مارک ویلموتس دانست.

به گزارش "ورزش سه"، حسین فرکی، سرمربی پیکان که سابقه حضور روی نیمکت تیم ملی را نیز در کارنامه دارد، در آستانه دیدار حساس تیم ملی مقابل عراق، در رابطه با دیدار حساس فردا شاگردان کاتانج گفت: سابقه بازی دو تیم نشان داده که این بازی همیشه با تنش همراه خواهد بود. بعضی زمان‌ها مسائل سیاسی هم وجود داشته ولی مطمئن هستیم که این بازی با حساسیت بالایی برگزار خواهد شد.


وی درباره انجام این بازی در اردن و زمین بی طرف نیز گفت: بازی در زمین بی‌طرف برگزار خواهد شد و نتیجه آن در صعود تیم ملی به دور بعدی مقدماتی جام جهانی تاثیر خواهد داشت. شکست ما مقابل بحرین یک نوع زنگ خطر برای فوتبال ما بود که کمی با برنامه‌ریزی بهتری عمل کنیم.


سرمربی پیکان درباره نارضایتی ویلموتس پیش از حضور در اردوی تیم ملی و تاثیر آن در شرایط تیم ملی گفت: اتفاقات نباید می‌افتاد و مسئولان فدراسیون باید خیلی زودتر از اینها پیگیر مشکلات مالی سرمربی تیم ملی می‌شدند البته او هم حق داشت اما باید خیلی حرفه‌ای‌تر از این عمل می‌کرد و تیم ملی را قبل از بازی حساس مقابل عراق به چالش نمی‌برد.


وی با اشاره به کیفیت مناسب تیم ملی و بازیکنان گفت: بیراه نیست اگر بگوییم که در شرایط فعلی ما سه تیم ملی در یک سطح داریم و این کار را برای هر مربی برای تصمیم‌گیری و انتخاب نفرات سخت می‌کند.
فرکی در پایان گفت: اردن به کشور عراق خیلی نزدیک است و توصیه من به بازیکنان این است که مطمئنا تماشاگران بیشتری از عراق برای تماشای این بازی به ورزشگاه خواهند رفت و بازیکنان باید تمرکز خود را تا انتهای بازی حفظ کنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.