کد خبر: 1649846/30 زمان: 22:30   1398/08/23 بازدید: 22,231

کان: دلیلی ندارد تراشتگن جای نویر را بگیرد

الیور کان، دروازه بان اسطوره ای بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان، معتقد است که دلیلی ندارد یواخیم لوو، سرمربی ژرمن ها، مارک آندره تراشتگن را جانشین مانوئل نویر کند.

به گزارش "ورزش سه"، تراشتگن که در سه سال اخیر دروازه بان اول بارسلونا بوده، به تازگی از اینکه همچنان گزینه دوم دروازه تیم ملی آلمان است، ابراز ناراحتی کرد. نویر که از سال 2009 به دروازه بان اول مانشافت تبدیل شد، علی رغم مصدومیت هایی که در سال های اخیر داشته، همچنان انتخاب اول لوو است.

عملکرد خوب تراشتگن باعث شد تا بسیاری او را شایسته حضور در ترکیب اصلی آلمان بدانند اما کان که به زودی به عنوان نایب رئیس بایرن، جانشین کارل هاینس رومینیگه می شود، معتقد است دلیلی برای این تغییر وجود ندارد.

 

 

او به کیکر گفت:" سوال در مورد دروازه بان تیم ملی پرسابقه است زیرا ما در آلمان همیشه دروازه بان های خوبی داشتیم. تراشتگن حق دارد که در مورد بازی کردن خودش صحبت کند اما من در حال حاضر دلیلی برای تغییر نمی بینم."

الکساندر نوبل، دروازه بان شالکه، یکی از پدیده های فوتبال آلمان در چند فصل اخیر بوده و کان در مورد او هم گفت:" پیشرفت او بسیار سریع و تاثیرگذار بود. او نه تنها نمایش های خوبی در شالکه داشت، بلکه در 23 سالگی کاپیتان آنهاست. من فکر می کنم مهم است که در سنین جوانی یاد بگیرید که چنین مسئولیت هایی را برعهده بگیرید و حفظ سطح بازی و برعهده داشتن کاپیتانی یک چالش واقعی برای یک بازیکن جوان است.

او کیفیت و آینده دارد اما در حال حاضر، ما دروازه بان هایی با کلاس بالا مانند مانوئل نویر باتجربه و مارک آندره تراشتگن که در بارسلونا در سطحی فوق العاده بازی می کند، داریم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.