حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1650160/1 زمان: 19:50   1398/08/25 بازدید: 29,793

سرنوشت عجیب ستاره لهستانی روسونری

کریستوف پیانتک در آستانه جدایی از میلان قرار گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، در ماه های اخیر همه چیز به بدترین شکل برای کریستوف پیانتک پیش رفته است. این ستاره لهستان در پنجره نقل و انتقالات ژانویه از تیم جنوا و با مبلغ 35 میلیون یورو به باشگاه میلان پیوست و در ابتدا به قدری فوق العاده کار کرد که به نظر می رسید خیال میلان تا سالها از داشتن یک مهاجم آماده در خط حمله راحت باشد، اما در ادامه همه چیز برای کریستوف پیانتک تغییر کرد.

 

 

کریستوف پیانتک در فصل جاری دچار افت عجیبی شده و دیگر جایی در ترکیب ثابت میلان ندارد. این مهاجم 24 ساله در 12 دیداری که در ترکیب میلان به میدان رفته تنها موفق به زدن سه گل شده و آمار ضعیفی از نظر شرکت در جریان بازی و تاثیرگذاری در مدت زمان حضور خود در زمین نشان داده است.

 

امروز نشریه کالچومرکاتو مدعی شد باشگاه میلان آماده فروش کریستوف پیانتک است و اگر این مهاجم لهستانی در پنج بازی آینده قادر به ارائه نمایشی خوب نباشد، در فصل زمستان و تنها یک سال بعد از بازی برای روسونری از این تیم جدا خواهد شد. یک سال قبل و بعد از نمایش های درخشان کریستوف پیانتک در لباس جنوا، اخباری در مورد تمایل رئال مادرید نیز به جذب این بازیکن شنیده شد، اما افت غیرمنتظره او باعث شده حالا مقصد وی نامعلوم باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.