حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1650510/34 زمان: 11:50   1398/08/28 بازدید: 15,287

غیبت مهدیخانی و صیادمنش در بازی ایران - قطر

مهاجم تیم امید به دلیل مخالفت باشگاه استانبول اسپور امکان حضور در بازى تدارکاتى برابر تیم المپیک قطر را نخواهد داشت.

به گزارش" ورزش سه"، و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، اللهیار صیادمنش در این خصوص گفت: خوشحالم که بعد از مدت ها به تیم المپیک اضافه شدم و در کنار بچه ها بودم. ما دو مسابقه برابر اندونزى انجام دادیم که متاسفانه نتوانستیم به نتیجه دلخواه برسیم. البته فکر مى کنم بچه ها به هماهنگى بیشترى نیاز دارند و شرایط به گونه اى است که نمى توانیم مدت زیادى در کنار هم باشیم. امیدوارم این هماهنگى در اردوى آخر ایجاد شود. بچه ها و کادر انگیزه زیادى دارند و همه با تمام وجود براى موفقیت تیم تلاش مى کنند. امیدوارم بتوانیم تا شروع مسابقات به هماهنگى و آمادگى لازم برسیم.

 

مهاجم تیم امید در پایان گفت:  بازى با قطر  مى تواند مسابقه بسیار خوبى براى تیم ما باشد. البته باشگاه استانبول اسپور با حضور من در این مسابقه مخالفت کرده چون خارج از زمان فیفا دى برگزار مى شود هم چنین بازى هاى حساسى در پیش داریم و از من خواستند طبق برنامه قبلى به باشگاه برگردم. امیدوارم بچه ها در این بازى هم موفق باشند و در اردوهاى بعدى باز هم به تیم اضافه شوم.

 

پیش از این صیادمنش، مهدیخانی هم اردوی تیم امید را ترک کرد. تیم های اروپایی به هیچ یک از بازیکنان ملی خود در روزهای غیر فیفا اجازه مرخضی نمی دهند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.