حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1650737/4 زمان: 17:39   1398/08/29 بازدید: 38,437

ترافیک خط میانی افزایش یافت

حضور محمد نادری در پست وینگر چپ

مدافع چپ ملی پوش پرسپولیس در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان در پست وینگر بار دیگر برای کالدرون به میدان خواهد رفت.

به گزارش "ورزش سه"، محمد نادری، مدافع چپ تکنیکی پرسپولیس که با نمایش موفقی که طی چند ماه اخیر داشته، توانسته به اردوگاه تیم ملی نیز راه یابد و اولین تجربه ملی خود را برابر عراق پشت سر گذاشت، در دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان در پست وینگر به میدان خواهد رفت.

 

گابریل کالدرون طی فصل جدید بیشتر ترجیح داده از قابلیت تکنیکی این بازیکن در پست میانی سود ببرد؛ خصوصا اینکه با عبور از نام جونیور براندائو و نیمکت نشینی این مهاجم برزیلی، سرمربی آرژانتینی مجبور شده تا از وحید امیری در یک پست جلوتر یعنی مهاجم و در کنار علی علیپور استفاده کند.

 

کالدرون برای پست وحید امیری در وینگر چپ اعتماد بیشتری روی محمد نادری دارد و در این دیدار نیز قصد دارد از این مدافع ملی پوش و تکنیکی در این پست استفاده کند. نادری که اکنون در پست مدافع چپ شانس حضور در تیم ملی را به دست آورده و یکی از گزینه‌های رقابت با میلاد محمدی محسوب می‌شود، باید امیدوار باشد این جابجایی‌ها در تیم ملی به ضرر او تمام نشود.

 

نادری که در این فصل تجربه حضور در پست وینگر را نیز در ترکیب پرسپولیس و توسط کالدرون داشته، باید دید اکنون در تقابل با نفت مسجد سلیمان و شاگردان مهدی تارتار چه عملکردی از خود به جا خواهد گذاشت.

 

موضوع دیگر در تغییر پستی که کالدرون شکل داده به ترافیک بیشتر در خط میانی مربوط می‌شود. جایی که علیرغم حضور وحید امیری در پست مهاجم، این تیم همچنان امید عالیشاه، سیامک نعمتی و حتی فرشاد احمدزاده و بشار رسن را نیز به عنوان مدعی حضور در ترکیب می‌بیند و با توجه به این تغییرات باید شاهد حضور حداقل دو ستاره از این جمع روی نیمکت بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.