کد خبر: 1652039/39 زمان: 11:16   1398/09/06 بازدید: 7,571

حمایت بهرام رضاییان از واگذاری حق پخش اینترنتی

مدیرعامل پیشین باشگاه پارس جنوبی می گوید فروش حق پخش اینترنتی در شرایطی که فوتبال رو به نابودی می رود، اتفاق خوشایندی محسوب می شود.

به گزارش "ورزش‌سه"، بهرام رضاییان از مدیران موفق فوتبال ایران محسوب می شود. او که 5 سال در پارس جنوبی فعالیت کرد و این تیم را از لیگ دسته دوم به لیگ برتر رساند، از جمله مدیران مطلع به شبکه های اجتماعی هم به حساب می آید.  از این رو او به ماجرای فروش حق پخش اینترنتی مسابقات فوتبال در ایران واکنش نشان داد و به خبرنگار ما گفت: در فوتبالی که دیگر همه راه های در آمدزایی در آن بسته شده و هیچ کانالی برای حل مشکلات وجود ندارد، فروش حق پخش اینترنتی می تواند یک راهکار مناسب باشد که شاید باشگاه ها را از این وضعیت نجات بدهد.


وی ادامه داد: امروز در فوتبال ایران نه حق پخش تلویزیونی وجود دارد و نه تبلیغات محیطی پولی به باشگاه ها می رساند. از این رو تیم داری در فوتبال ایران صرفا زیان ده است و هیچ عایدی برای بخش خصوصی و دولتی ندارد. از این رو شما می بینید که اکثر باشگاه ها با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کنند و حتی بزرگ ترین باشگاه ها که به نظر می رسد وضع مالی خوبی دارند نیز هر پولی خرج می کنند، برگشتی ندارد.


مدیرعامل پیشین باشگاه پارس جنوبی همچنین گفت: فروش حق پخش اینترنتی یک گام موثر و بزرگ برای این است که بشود در فوتبال در آمدزایی انجام داد. من واقعا از این اتفاق خوشحال هستم و امیدوارم این موضوع شروعی برای جذب یک منبع مالی موثر و محکم برای فوتبال ایران باشد. واقعا حیف است که تیم های ریشه دار این فوتبال روبه نابودی می روند و باعث سرخوردگی فوتبالیست ها شده است. به همین خاطر است که امید است حق پخش اینترنتی بتواند دردهای این فوتبال را کاهش دهد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.