حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1652905/41 زمان: 17:26   1398/09/10 بازدید: 11,974

بازگشتی که با ترس و دلهره بود؛

روز خوب سیاوش در بازگشت به نقش جهان کامل نشد

جدایی سیاوش یزدانی از سپاهان چیزی نبود که هواداران این تیم انتظار داشتند.

به گزارش "ورزش سه"، سیاوش یزدانی در ابتدای لیگ هفدهم و علیرغم میل زلاتکو کرانچار به سپاهان پیوست و به همین دلیل هم بود که در ابتدای فصل عزت پورقاز و ژائو رودیگوئز، دو بازیکن مرکز خط دفاعی به شمار می رفتند ولی از هفته هفتم به بعد شرایط با مصدومیت پورقاز و عملکرد ضعیف رودریگوئز تغییر کرد و سیاوش یزدانی توانست خودش را به عنوان یکی از بازیکنان اصلی تیم مطرح کند.


در لیگ هفدهم یزدانی بازیکن ثابت سپاهان شد و توانست محبوبیت خوبی هم میان هواداران کسب کند و با بازگشت قلعه نویی به سپاهان، شرایط برای همه بازیکنان، از جمله یزدانی بهتر شد.


یزدانی فصل گذشته به همراه پورقاز توانستند نمایش های خوبی با پیراهن سپاهان داشته باشند و این تیم پس از سه فصل توانست در میان مدعیان قهرمانی قرار بگیرد؛ با این حال سیاوش یزدانی که پیش تر در یکی از مصاحبه های خود حرف از حضور طولانی مدت در سپاهان زده بود، با پایان فصل وقتی با پیشنهاد استقلال روبرو شد، ترجیح داد راهش را از این تیم جدا کند و راهی تهران شد.


البته که این برای اولین بار نیست که این اتفاق در سپاهان یا تیم های رقیب دیگر رخ می دهد؛ در پایان لیگ شانزدهم هم شجاع خلیل زاده در وضعیت مشابهی قرار داشت؛ البته در آن مقطع، شجاع خلیل زاده حتی در زمان حضورش در سپاهان نیز از گزند سکوها در امان نبود و در نهایت در لیگ هفدهم از این تیم جدا شد.


در واقع تنها تفاوتی که میان انتقال شجاع خلیل زاده و سیاوش یزدانی به پرسپولیس و استقلال وجود دارد، محبوبیت بیشتر سیاوش یزدانی در اصفهان بود.


آخرین مرتبه ای که یزدانی در نقش جهان بازی کرد، به نیمه نهایی سال گذشته برابر پرسپولیس باز می گردد که در یک بازی پرحاشیه نقش مستقیمی در تک گل بازی داشت؛ او پس از چند ماه با پیراهن آبی به ورزشگاه نقش جهان بازگشت و توانست از استراماچونی نمره قبولی بگیرد و سرمربی ایتالیایی اینتر یکی از دلایل دریافت گل تساوی تیمش در ثانیه های پایانی بازی را مصدومیت و خروج اجباری یزدانی از زمین قلمداد کرد و او را بهترین سرزن تیمش در بخش دفاعی نامید.


یزدانی که پس از پیوستن به سپاهان پای ثابت اردوهای تیم ملی هم شده، روز گذشته لنگ لنگان در حال عبور از میکسدزون خبری بودکه به درخواست خبرنگاران برای مصاحبه پاسخ مثبت داد تا در اولین بازگشتش به ورزشگاه نقش جهان و در شرایطی که جو هم چندان علیه او نبود، بار دیگر از علاقه اش به سپاهان بگوید و اینکه بازگشت به اصفهان برای او کار ساده ای نبوده است.


سیاوش یزدانی در دقایق پایانی دیدار برابر استقلال به دلیل آسیب دیدگی همسترینگ جای خود را به شاهین طاهر خانی داد و پس از آن بود که امید نورافکن روی یک توپ سوم که در محوطه جریمه سرگردان بود، گل تساوی بازی را ثبت کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.