حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1653052/35 زمان: 11:52   1398/09/11 بازدید: 12,340

سقوط دوباره شارلروا به جایگاه چهارم 

کاوه رضایی بازیکن هفته ژوپیرلیگ 

پرونده هفته هفدهم ژوپیرلیگ در حالی بسته شد که باز هم یکی از ستاره های ایرانی حاضر در بلژیک مدعی نخست کسب عنوان بازیکن هفته لقب گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، دومین دبل متوالی کاوه رضایی در ترکیب اسپورتینگ شارلروا ششمین برد در هفت هفته گذشته را برای راه راه پوشان به ارمغان آورد تا شاگردان کریم بالاحسین به عنوان بهترین تیم یکی دو ماه گذشته بلژیک همه نگاه ها را به خود معطوف کنند.


روند شکست ناپذیری شارلروا برای هفتمین هفته متوالی ادامه پیدا کرد تا با گلزنی و درخشش دو ستاره ایرانی به نام های کاوه رضایی و علی قلی زاده آنها از رده های پایین جدول به جمع مدعیان بالای جدول اضافه شوند. البته برتری شب گذشته استاندارد لیژ همین طور خنت باعث شد تا شارلروا با وجود دومین دبل متوالی کاوه هفته را با یک بازی کمتر در جایگاه چهارم به پایان برساند.

 


نکته جالب اما صعود خیره کننده کاوه رضایی در جدول برترین گلزنان ژوپیرلیگ و قرار گرفتن در کنار اوکه ریکه جانشینش در بروژ است. ستاره ایرانی که به خاطر خرید این مهاجم نیجریه ای از سری ب ایتالیا مجبور به ترک بروژ و بازگشت قرضی به شارلروا شد در کمتر از 5 بازی کامل 7 بار گلزنی کرد تا در همسایگی خرید 7 میلیون یورویی بروژی ها قرار بگیرد.


دومین دبل باعث شد تا کاوه به تنها بازیکن این هفته از ژوپیرلیگ تبدیل شود که موفق به چنین درخشش و تاثیرگذاری شده است از همین رو رسانه های این کشور از او به عنوان مدعی و کاندیدای اول کسب عنوان بازیکن هفته با میانگین امتیازی بالا نام بردند درست مثل هفته قبل که کاوه از این عنوان جا ماند اما در تیم منتخب قرار گرفت.

 

 

جدول برترین گلزنان ژوپیرلیگ که با دو گل این هفته کاوه رضایی او با صعود به جمع مردان هفت گله در جایگاه سوم ایستاد.

 

 

 

 

شارلروا با یک بازی کمتر نسبت به دو تیم بالایی این فرصت را دارد با برتری در بازی عقب افتاده در یک قدمی بروژ صدرنشین قرار بگیرد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.