حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1653075/43 زمان: 13:19   1398/09/11 بازدید: 15,909

اگر ایران نشد به لیگ های آسیای شرقی می روم

منوچهری: می شود همزمان با دایی و کریمی دوست بود

امین منوچهری مهاجم سابق استقلال اینروزها تمرینات اختصاصی جدی را انجام می دهد تا بتواند به میادین برگردد.

به گزارش"ورزش سه" او که فصل گذشته در عضویت تیم سایپا در این فصل هنوز به عضویت تیمی درنیامده اما تمرینات اختصاصی جدی را انجام می دهد: "اینروزها بیشتر تمرین اخصاصی انجام می دهم تا شرایط خوبی داشته باشم."


چند روز قبل ویدئوی جالبی از یک تنیس فوتبال با حضور ستاره های فوتبالی منتشر شد که در این ویدئو امین منوچهری در کنار علی کریمی، جواد کاظمیان و یکی دو چهره دیگر به این بازی مفرح مشغول بودند. هر چند بعد از این بازی تصاویری منتشر شد که برخی آن را دعوای علی کریمی و جواد کاظمیان تلقی کردند. نکته جالب اما درباره منوچهری اینکه یکی از فوتبالی هایی است که با هر دو علی پرسپولیس، دایی و کریمی رابطه خوبی دارد: " من رابطه خوبی با هر دو آن ها دارم؛ واقعیت این است که هر دوتا علی آقا در کنار هم مشکلی ندارند و برخی مسایل بیشتر در رسانه ها اتفاق می افتد."


او درباره تنیس فوتبال گفت:" تنیس فوتبال یک بازی جذاب است که گاهی انجام می دهیم. خیلی باعث افتخار بود که علی آقا کریمی هم با ما بازی می کرد. راستش همه فوتبالیست ها حتی در بازی های غیررسمی و نمایشی هم کری دارند و دلشان نمی خواهد ببازند و طبیعی است که گاهی کل کل ها جدی می شود. اتفاق خاصی نبود و از جذابیت بازی همین کری ها است. علی آقا و جواد کاظمیان سال ها است که رفقای صمیمی هستند. همانطور که گفتم فوتبالیست ها اگر در خانه شان هم بازی کنند نمی خواهند ببازند. در آن روز دوربین بود و صحنه هایی را نشان دادند اما واقعیت این است همه چیز به خاطر جو بازی و به خاطر یک امتیاز بود."


مهاجم سابق تیم های سایپا، استقلال، سپاهان و راه آهن درباره شرایط اینروزهای خودش گفت: " تمام هدف و برنامه ام این است که بازی کنم. شرایط بدنی ام خوب است و می خواهم در تیمی بازی کنم که شرایط خوبی داشته باشد. چون تیمی که شرایط خوبی ندارد فشار زیادی روی بازیکن وجود دارد. دوست دارم توانایی هایم را نشان بدهم و مطمئن هستم که در هر تستی می توانم جزو هفت هشت نفر اول هر تیم باشم."


او افزود:" هر هفته تست های بدنی پیشرفته می دهم و فوتبال هم بازی می کنم. سعی می کنم کارهایی که لازم است را انجام بدهم. اگر بشود در ایران اما اگر نشد شاید به لیگی در آسیای شرقی بروم. در کنارش دانشگاه را ادامه می دهم و می خواهم کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی بخوانم."


منوچهری درباره شرایط تیم سابقش استقلال هم گفت:" خداراشکر استقلال طوری بازی می کند که تمام ایران لذت می برند. امیدوارم این همبستگی و انسجام تیمی ادامه دار باشد و دل هواداران شاد شود چون چهارسال سخت را پشت سرگذاشتیم."


او در ارتباط با نقش شیخ دیاباته هم گفت:" من درباره دیاباته یک بار دیگر هم گفته بودم که نباید از بازیکنانی با این سبک انتظار آقای گلی داشته باشیم چرا که مهاجمان این سبکی بیشتر نقش تاکتیکی دارند اما خوشبختانه شیخ هم در کار تاکتیکی موفق بوده و هم خیلی خوب گل می زند."


بازیکن سابق استقلال اینروزها دستگاه های کریوتراپی و سرمادرمانی را به کلینیک باشگاه استقلال آورده است. استقلالی ها در فصول قبل خاطره خوبی از این موضوع نداشتند و انتشار برخی عکس ها از روش سنتی سرما درمانی باعث انتقادهای زیادی شد. منوچهری در این رابطه گفت:" این دستگاه ها چند سالی است در دنیا استفاده می شود اما خیلی دیر وارد فوتبال ایران شد. من فکر می کنم هر باشگاهی نیاز دارد که چنین دستگاه ها و تجهیزاتی را داشته باشد. من خوشحال می شوم اگر بتوانم درصدی هرچند ناچیز در ریکاوری بازیکنان و موفقیت استقلال نقش داشته باشم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.