حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1653084/4 زمان: 13:45   1398/09/11 بازدید: 5,599

از شنیدن وعده‌ها خسته شدیم، به داد نفت آبادان برسید

آل کثیر: شهرخودرو را بردیم اما روحیه نداریم

مهاجم گلزن نفت آبادان از شرایطی که این تیم محبوب این روزها پشت سر می‌گذارد به شدت ناراضی است و امیدوار است شرایط با تغییر همراه شود.

به گزارش "ورزش سه"، صنعت نفت آبادان با وجود شکست برابر استقلال و پرسپولیس با تک گل عیسی آل کثیر از سد شهرخودرو صدرنشین گذشت و به سه امتیاز ارزشمند رسید. آل کثیر در روزهایی که نفت شرایط نامناسبی را طی می‌کند با این گل نفت را در بین تیم‌های بالای جدول نگه داشت. 

 

آل کثیر درباره برد خارج از خانه مقابل شهرخودرو گفت: ما صدرنشین جدول را بردیم و بازی آسانی نداشتیم. یک تیم یکدست که میزبان بود را شکست دادیم. شهرخودرو تیم قابل احترامی است که بازیکنان و سرمربی با دانشی دارد. اگر که مشکلات مالی پیش روی ما نبود نتایج ما خیلی بهتر از این هم می‌شد ولی به غیر از مسائل مالی در نفت هیچ چیز سر جای خودش نیست. به هر حال خداراشاکریم که سه امتیاز حساس این بازی را به دست آورده و در بالای جدول هستیم. این برد را به مردم خونگرم آبادان تقدیم می‌کنیم که در دورترین نقاط ایران هم در کنار ما بودند و در هر حال ما را حمایت می‌کنند.

 

آل کثیر درباره گل سه امتیازی که در این بازی به ثمر رسانده بود گفت: این جای شکر دارد؛ این گل را به تنهایی نزدم و همه اعضای تیم حتی سرمربی و نیمکت نشینان هم در آن سهم دارند. این تلاش بچه‌ها بود که به گل تبدیل شد.

 

مهاجم نفت با اشاره به مشکلات مالی تیمش گفت: ما طی این مدت واقعا اذیت شده‌ایم. هر روز ما بدتر از روز گذشته است و اتفاقات عجیب می‌افتد. همه چیز غیرقابل پیش بینی است و تنها دلخوشی ما هواداران است. به غیر از هواداران هیچ چیز دیگری نداریم. همبستگی و رفاقت بازیکنان در تیم ما را کنار هم نگه داشته است.

 

او در واکنش به این سوال که حتی اعتصاب آنها هم راه به جایی نداشته گفت: ما واقعا نمی‌دانیم دیگر باید چه کاری انجام بدهیم؛ از شرایط فعلی خنده‌ام می‌گیرد. اعتصاب هم دیگر برای ما خنده دار است. من حتی در نفت تهران هم که بودم و مشکلات مالی داشت به این شکل وضعیت وخیمی نداشتیم و تیمی که حتی سال بعد از ما منحل شد هم چنین شرایطی را تجربه نکرده است. ما هرطوری که بود در آن اوضاع 30درصد از قراردادمان را گرفتیم و امکانات خوبی هم داشتیم. ولی الان می‌بینید که هیچ چیزی نداریم و دلخوشی ما به همین نتایجی است که کسب کرده‌ایم.

 

آل کثیر در ادامه گفت: مگر ما راه درآمد دیگری هم داریم؟ اگر الان نتوانم حداقل، دستمزدم را بگیرم بعدا چطور بخواهم برای آینده برنامه ریزی کنم؟ به غیر از من، سایر بازیکنان هم همینطور هستند. آن سال در نفت پول نگرفتم و حالا هم امسال پول نگیرم دیگر چه فایده‌ای دارد؟ این خیلی بد است و به هیچ وجه در شان ما نیست. ما شهرخودرو را برده بودیم اما انگار نه انگار. ما مقصر نیستیم اما روحیه‌ای نداشتیم و انگار یک تیم دسته سومی را شکست دادیم.

 

بازیکن نفت درباره اینکه ظاهرا قرار است تا قبل از بازی با پیکان مشکلات مالی آنها برطرف شود گفت: ما کلا وعده می‌شنویم. از ابتدای فصل به من خیلی وعده دادند. خواهش می‌کنیم که دیگر به ما وعده ندهند و هر زمان که پول به حساب ما واریز شد خبر بدهند.

 

آل کثیر در واکنش به این سوال که با این شرایط در نیم فصل از نفت جدا می‌شود یا خیر گفت: نه تنها من، بلکه همه بازیکنان همینطور هستند. اوضاع واقعا بد است و همین الان که در تیم مانده‌ایم هم همبستگی بازیکنان است. هیچ جایی در دنیا اینطور نیست و امیدواریم که درست شود. اگر درست نشود یک اتفاق طبیعی است و وقتی شما کار می‌کنید و پول نمی‌گیرید، باید بمانید؟ ما به احترام هواداران صبر کرده‌ایم و آنها که گناهی ندارند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.