حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1653626/52 زمان: 10:58   1398/09/14 بازدید: 15,894

زلاتان - میلان؛ هر روز پیچیده تر از قبل

به نظر می رسد که پیچیدگی هایی در روند انتقال زلاتان ابراهیموویچ به باشگاه میلان به وجود آمده است.

به "گزارش ورزش سه"، پس از پایان قرارداد زلاتان ابراهیموویچ با باشگاه لس آنجلس گلکسی، این ستاره ۳۸ ساله در کانون توجهات قرار گرفت. طی ماه های اخیر صحبت های زیادی درباره مقصد احتمالی زلاتان ابراهیموویچ مطرح شد. بسیاری بازگشت به لیگ برتر یا سری آ را محتمل ترین گزینه برای زلاتان ۳۸ ساله می دانستند. 

با این وجود خود زلاتان اما اخیراً در مصاحبه‌ای از تصمیم خود برای بازگشت به ایتالیا پرده برداشت. با توجه به صحبت های این ستاره سوئدی به نظر می رسید که او دوباره به میلان باز خواهد گشت. برخلاف این اتفاقات اما به نظر می رسد که روند مذاکرات میلان و زلاتان با پیچیدگی‌هایی روبرو شده است. روسونری تا حدودی از روند انجام مذاکرات و سرعت کم آن ناامید شده است.

 

 

با این اتفاقات ممکن است که ناپولی نیز دوباره به کورس رقابت برای به خدمت گرفتن ستاره سوئدی بازگردد؛ تیم کارلو آنچلوتی در حال حاضر شرایط خوبی را تجربه نمی کند و در آستانه دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا به شدت نیاز به تقویت خواهد داشت. از سمت دیگر دوستی زلاتان با سینیشا میهایلوویچ، سرمربی بولونیا، باعث می شود که این تیم ایتالیایی نیز یکی دیگر از گزینه های روی میز زلاتان باشد.

با این همه باید منتظر ماند و دید که چه آینده‌ای در انتظار ستاره سوئدی و ۳۸ ساله خواهد بود. زلاتان که اخیراً بخشی از سهام باشگاه همربی را خریداری کرده بود، احتمالاً طی روزهای آینده تیم جدید خود را معرفی خواهد کرد و البته به انتظارات نیز پایان خواهد داد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.