حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1653928/47 زمان: 18:32   1398/09/15 بازدید: 80,967

قرنطینه دو نفره برای مغضوبین

جدیدترین تصمیم کالدرون برای عالیشاه و نعمتی (عکس)

گابریل کالدرون دستور داد تا سیامک نعمتی و امید عالیشاه همچنان دور از تیم اصلی و ذخیره، زیر نظر بدنساز تیم تمرین خود را ادامه دهند.

به گزارش "ورزش سه"، سیامک نعمتی و امید عالیشاه در حاشیه آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از سفر به اصفهان، با یکدیگر درگیری کوچکی پیدا کردند و کالدرون برای جلوگیری از ایجاد حاشیه و تنش، تصمیم گرفت تا این دو بازیکن اغلب خوش اخلاق تیمش را حداقل برای یک بازی کنار بگذارد.

 

این تصمیم در حالی گرفته شد که پرسپولیس در بازی با ذوب آهن نیاز مبرمی به این دو بازیکن داشت اما سرمربی آرژانتینی به تصمیم خود اصرار ورزید و در نهایت هم قرمزها ذوب آهن را سه صفر شکست دادند تا این تصمیم با حمایت هواداران نیز مواجه شود؛ دقیقا همان ماجرایی که در رابطه با درگیری علیپور - رضاییان پیش از بازی با الوحده برای برانکو هم پیش آمد.

 

نکته جالب این است که باوجود گذشت دو روز از این اتفاق، هنوز گابریل کالدرون این دو بازیکن را نبخشیده و امروز هم دستور داد تا نعمتی و عالیشاه با بدنساز تیم اختصاصی تمرین کنند. آن هم در شرایطی که بازیکنان ذخیره در یک بازی دوستانه به میدان رفتند. البته بعید است یکی از این دو به سرنوشت رامین رضاییان دچار شود و احتمالا هر دو بازیکن بی حاشیه پرسپولیس، به زودی به تمرین بازخواهند گشت.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.