حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1654432/42 زمان: 22:26   1398/09/17 بازدید: 6,545

فرانچسکو توتی: من فقط بخشی از رم هستم

فرانچسکو توتی، اسطوره باشگاه رم از شرایط فعلی این تیم ابراز رضایت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، فرانچسکو توتی خیلی زود و بعد از خداحافظی از عرصه فوتبال به کادر مدیریتی این تیم اضافه شد، اما فصل قبل و بعد از بروز برخی مشکلات با مدیریت باشگاه، این اسطوره محبوب تصمیم به جدایی از جالوروسی گرفت و حالا فرانچسکو توتی در مورد این اتفاقات و البته رد پیشنهاد تیم های بزرگ در گذشته صحبت کرده است.

 

 

فرانچسکو توتی گفت: "من در حال حاضر از شرایط رم خوشحال هستم و معتقدم فونسکا فهمیده که بودن در رم به چه معناست. او انرژی مثبتی را به تیمی منتقل کرده که در ابتدا دچار مشکل شده بود. ما فکر می کنیم و امیدواریم که این یک گام مثبت باشد، زیرا رم باید در بین باشگاه های برتر اروپا قرار گیرد.

 

رد کردن پیشنهاد رئال مادرید و میلان در گذشته؟ پوشیدن پیراهن تنها یک تیم تصمیمی قلبی برای من بود. مسئولیت من به عنوان یک رمی و یک بازیکن رم دو برابر بود و این بهترین پیروزی برای من است. رم برای من بالاتر از همه چیز و همه کس بود و من به آنچه انجام داده ام، افتخار کرده و همیشه سر بلند قدم می زنم.

 

من نمی خواهم اتفاقات سال گذشته را زنده کنم. من در رم قربانی شدم. اما در همان شرایط هم رم اولویت اول بود و من می خواستم این تیم روی پاهای خود بایستد، زیرا رم رم است و توتی بخشی از آن تیم رم بود."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.