حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1654971/43 زمان: 20:20   1398/09/19 بازدید: 14,099

هرچه کالدرون بخواهد در زمین انجام می دهم

امیری: در زمان برانکو هم مهاجم بازی کردم

وینگر چپ پای پرسپولیس با گذشت هر هفته به روزهای اوجش نزدیک تر شده و انگار در ترکیب و روش متفاوت کالدرون جا می افتد.

به گزارش" ورزش سه" وحید امیری امروز 66 دقیقه برای پرسپولیس بازی کرد و یکی از بهترین های این تیم در بخش تهاجمی بود. او مثل همیشه بازیکنی پرتلاش و در خدمت تیم بود هرچند در بیست و پنج دقیقه پایانی جای خودش را به فرشاد احمدزاده داد. شماره 19 پرسپولیس در ابتدا گفت:"خدا را شکر که امروز روبروی هوادارنمان سه امتیاز حساس را گرفتیم. می دانستیم بازی راحتی نیست با وجود هواداران ، خوب بودیم. گل گهر نیمه اول بسته بازی کرد اما در نیمه دوم شرایط تیم ما بهتر شد."


او درباره حضور هواداران در این بازی در ورزشگاه آزادی گفت:" هواداران قوت قلب هستند برای ما همیشه کنارمان باشند."


امیری در ارتباط با شرایط خودش هم گفت:" شرایطم خوبی است و همیشه به عنوان سرباز در خدمت پرسپولیس هستیم، چه یک دقیقه بازی کنم چه نود دقیقه فرقی ندارد."


او درباره بازی و تعویضش گفت:" امروز تعویض شدم و تعویض هم جزئی از فوتبال است."


امیری افزود:" تا وقتی در زمین باشم تمام تلاشم را می کنم که بهترین عملکرد را داشته باشم."


وینگر و مهاجم چپ پای تیم پرسپولیس درباره تغییر شرح وظایفش در تیم کالدرون گفت:" مربیان سبک های متفاوت و خواسته های متفاوتی از بازیکنان دارند. من هر آنچه که کالدرون بخواهد را در زمین انجام می دهم و امیدوارم بتوانم برای تیم مثمر ثمر باشم تا هواداران که مهمترین عضو باشگاه هستند از من راضی باشند."


او در رابطه با بازی کردن در پست غیرتخصصی اش در این فصل گفت:" من در زمان آقای برانکو هم در مقطعی مهاجم بازی می کردم. امسال وقتی برگشتم نیتم این بود که چه بازی کنم چه نه! به عنوان یک سرباز و حامی که لباس پرسپولیس را پوشیده تمام تلاشم را برای تیم بکنم تا وجدانم راحت باشد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.