حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1655708/43 زمان: 17:49   1398/09/23 بازدید: 23,565

رادو خوب است اما بیرانوند بهترین دروازه بان آسیاست

سیدجلال: هیات‌مدیره نمی‌تواند فقط بایستد و نگاه کند

پرسپولیس علاوه بر دو گلی که به ثمر رساند دروازه اش را بسته نگه داشت تا شرایط تفاضل گلش نیز بهبود پیدا کند.

به گزارش" ورزش سه" سیدجلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس بعد از برد تیمش برابر سایپا گفت:" ما در شرایط سخت توانستیم سه امتیاز مهم را برابر این تیم جوان بگیریم." او افزود: "ابراهیم صادقی تیم خوبی ساخته و کارمان سخت بود اما توانستیم سه امتیاز خوب را با این فاصله بازی ها به دست بیاوریم."

 

کاپیتان پرسپولیس درباره مطالبات بازیکنان این تیم گفت:" از سال گذشته طلب داریم، امسال هم طلب داریم، آقای انصاری فرد کاملا درست گفت و هیات مدیره ما باید تلاش بیشتری بکند."

 

او در پاسخ به این سوال که آیا او نسبت به توجه وزارت ورزش به مساله استراماچونی ناراحت است گفت:" ما اصلا مخالف این نیستیم که کمک شود، باید کمک شود یک مربی خوب آمده و تلاش می کند اما نباید راجع به ما صحبت کنند. من خودم از سال گذشته طلب دارم. ما مخالف کمک نیستیم." سیدجلال درباره عملکرد هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:" من نباید بگویم مردم باید بگویند چرا که آن ها بهترین قضاوت را می کنند. بازهم می گویم هیات مدیره باید تلاشش را بیشتر کند. هیات مدیره نمی تواند فقط بایستد و نگاه کند. ما در کورس هستیم و کارمان را انجام می دهیم امیدوارم آن ها تلاششان را بیشتر کنند."
او در بخش دیگری از صحبت هایش درباره حضور رادوشوویچ به جای بیرانوند گفت: "علی(بیرانوند) بهترین گلر آسیا است اما از ناحیه کشاله درد دارد. بوژیدار تلاش می کند و چند سال است کنار ما است و دروازه بان خوبی است اما جایگاه علی بیرانوند متفاوت است."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.