حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1655750/42 زمان: 19:52   1398/09/23 بازدید: 4,774

آتش بازی دورتموند در خانه ماینتس (عکس)

دورتموند موفق شد با ارائه یک نمایش تماشایی با چهار گل ماینتس را مغلوب کند.


به گزارش "ورزش سه"، بعد از صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان، دورتموند حالا در بوندسلیگا نیز عملکرد خوبی ارائه داده و موفق شد با کسب برتری پرگل مقابل ماینتس، با یک بازی بیشتر به دو امتیازی گلادباخ صدرنشین برسد. دورتموند بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی می توانست توسط شولز به گل اول دست یابد، اما ضربه پای چپ این بازیکن راهی به دروازه ماینتس نیافت.

 

اما در دقیقه 32 دورتموند به گل اول دست یافت. روی ریباند یک ضربه کرنر، مارکو رویس پشت محوطه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق موفق شد گل اول را به ثمر برساند.

 

در اواخر نیمه اول دورتموند باز هم موقعیت خوبی برای گلزنی داشت، اما ضربه سر برانت با اختلاف کمی به بیرون رفت تا نیمه نخست با برتری 0-1 شاگردان لوسین فاوره به پایان برسد.

 

دورتموند نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 49 و روی ارسال جیدون سانچو، باز هم برانت با ضربه سر دروازه ماینتس را تهدید کرد اما دروازه بان حریف واکنش خوبی نشان داد. اما در دقیقه 65 دورتموند به گل دوم دست یافت. جیدون سانچو در محوطه جریمه صاحب موقعیت شده و با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه موفق به گلزنی شد.

 

اما در دقیقه 70 دورتموند باز هم دروازه ماینتس را باز کرد. این بار تورگان هازارد در گوشه محوطه صاحب موقعیت شده و با ضربه ای تماشایی موفق شد دروازه ماینتس را باز کند.

 

اما این پایان کار نبود و در دقیقه 83 این باز نیکو شولز از گوشه سمت چپ محوطه موفق شد با یک ضربه تماشایی گل چهارم را به ثمر برساند تا در نهایت دورتموند با چهار گل ماینتس را مغلوب کند.

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.