حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1655767/42 زمان: 20:24   1398/09/23 بازدید: 4,706

چلسی 0 - 1 بورنموث؛ شکست تلخ آبی ها در خانه

چلسی در شبی که نمایش خوبی نداشت با یک گل مغلوب بورنموث شد.

به گزارش "ورزش سه"، چلسی که در هفته های اخیر نتایج چندان خوبی نگرفت و از روند خوب اوایل فصل خود فاصله گرفته است، امشب در مقابل بورنموث قادر به خلق موقعیت چندان زیادی نشد و در نهایت با دریافت گل در دقایق پایانی مقابل این تیم مغلوب شد.

 

چلسی بازی را بهتر آغاز کرد و می توانست در همان دقیقه نهم به گل اول دست یابد، اما ضربه میسون مونت با عکس العمل خوب رامسدال همراه شد.

 

 

دقایقی بعد چلسی صاحب یک ضربه ایستگاهی در موقعیتی مناسب شد، اما ضربه امرسون با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 19 و روی ارسال آسپلیکوئتا، تامی آبراهام صاحب فرصت خوبی برای زدن گل اول چلسی شد، اما ضربه او نیز راهی به دروازه بورنموث نیافت.

 

در اواسط نیمه اول و روی حرکت خوب ویلیان، میسون مونت درون محوطه جریمه بورنموث صاحب موقعیت گلزنی شد، اما رامسدال با عکس العملی مناسب دروازه تیمش را نجات داد. در ادامه چلسی تلاش زیادی برای زدن گل اول داشت که به نتیجه نرسید و در نهایت نیمه نخست کم افت و خیز با تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید.

 

بورنموث نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در همان ابتدا می توانست به گل برسد، اما ضربه کینگ با دخالت کورت زوما دفع شد و در ریباند نیز کسی از موقعیت استفاده نکرد.

 

در دقیقه 60 این بار انگولو کانته در محوطه جریمه موقعیت خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه این هافبک فرانسوی با حضور به موقع مدافعان بورنموث دفع شد. در دقیقه 71 این بار تامی آبراهام توپ خوبی را در محوطه جریمه ارسال کرد، اما ضربه سر امرسون در اختیار دروازه بان بورنموث قرار گرفت.

 

 

اما در دقیقه 83 این بورنموث بود که به گل رسید. روی پاس لرما و روی تعلل مدافعان چلسی، گاسلینگ در مقابل دروازه چلسی و بدون هیچ بازیکن یارگیری صاحب موقعیت شد و توانست دروازه کپا را باز کند.

 

در ادامه تلاش چلسی برای زدن گل تساوی نتیجه ای در بر نداشت و آنها در نهایت با همان یک گل مغلوب بورنموث شدند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.