کد خبر: 1657686/48 زمان: 17:42   1398/10/02 بازدید: 8,081

روزهای سخت ما تازه فرا رسیده

الهامی: تمام همّ و غمّ من بازی فردا تراکتور است

مربی تیم تراکتور گفت: با باشگاه در خصوص اینکه با کسب چند امتیاز به کارم ادامه دهم، حرفی نزدم.

به گزارش "ورزش سه"، ساکت الهامی در نشست خبری پیش از دیدار معوقه تراکتور تبریز مقابل شهر خودرو گفت: این بازی هم از لحاظ جدولی برای دو تیم اهمیت دارد و هم از نظر شخصیتی مهم است. شهر خودرو یکی از تیم‌های تاکتیکی فوتبال است و مجموعه بسیار خوب و قوی دارد. با این شرایط دیدار سختی داریم. شرایط خوبی داریم و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. نمی‌دانم این از بدشانسی یا خوش‌شانسی ماست که در 18 روز، باید در پنجمین بازی خود به میدان برویم. فاصله کم دیدارها خیلی کم است و کار ما را سخت کرده است. چند مصدوم داریم، اما برای بازیکنان ما فرقی نمی‌کند که چه کسی در زمین باشد. مهم این است که یک تیم واقعی باشیم.


«روزهای سخت زودتر از چیزی که فکر می‌کردیم رسید.» مربی تیم تراکتور ضمن بیان این جمله گفت: به کمک هواداران باشعور و پرشور نیاز داریم و فکر می‌کنم روز سختی برای هر دو تیم باشد. امیدواریم نتیجه بازی به نفع ما باشد و تلاش می‌کنیم نتیجه لازم را بگیریم. می‌دانیم تیمی باکیفیت و خوب مقابل ما قرار گرفته است. ما هم قبلاً امتیازاتی از دست دادیم و هیچ توجیهی برای از دست دادن امتیاز نداریم.


الهامی درخصوص جذب بازیکن جدید گفت: هنوز به جمع بندی لازم برای جذب بازیکن نرسیده‌ایم.


وی درباره وضعیت کوین فورچونه گفت: فورچونه در تمرینات حضور نداشت و روز گذشته به تیم اضافه شد. گفتم که تمرینات صبح و بعدازظهر برای فورچونه در نظر بگیرند تا به آمادگی لازم برسد.


مربی تیم تراکتور درخصوص شناخت کادر فنی این تیم از شاگردان یحیی گل‌محمدی گفت: شناخت خوبی از حریف داریم. فکر می‌کنم هر دو تیم از هم شناخت کافی دارند و شاهد بازی نزدیکی خواهیم بود، اما برتری ما نسبت به حریف، هواداران ما خواهند بود.


الهامی در پاسخ به این پرسش که حد نصاب امتیازی برای ادامه همکاری باشگاه تراکتور با او در نظر گرفته شده است یا خیر، گفت: با باشگاه در خصوص اینکه با کسب چند امتیاز به کارم ادامه دهم، حرفی نزدم. من فرزند همین جا هستم و تلاش می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم. تراکتور، امانتی است که به ما سپرده شده و امیدواریم این امانت را به بهترین نحو تحویل دهم. بازی فردا تمام همّ وغمّ ما خواهد بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.