کد خبر : 1658829 | 08 دی 1398 ساعت 14:20 | 25K بازدید | 0 دیدگاه

مدیر سرخپوشان پاکدشت خبر داد؛

مجیدی:مسئولان باشگاه سر و صدا به راه نمی اندازند

فرزاد مجیدی از عملی کردن نخستین وعده خود و مدیران این باشگاه خبر داد و از مالک مجموعه نیز قدردانی کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی سرخپوشان پاکدشت،فرزاد مجیدی در ابتدا ضمن تشکر از حمایت بی نظیر مالک باشگاه در چند روز گذشته،از عملکرد کلی این مجموعه ابراز رضایت کرد.

وی در ادامه افزود:اقداماتی که ظرف مدتی کوتاه صورت گرفته طبق هدف گذاری ها بوده است و اعضای باشگاه را نیز نسبت به آینده خوش بین تر کرده اما سیاست ما پرهیز از سر و صدا به راه انداختن است.

 

 

فرزاد مجیدی در ادامه اضافه کرد:به اعتقاد بنده گویی باشگاهی تازه تاسیس تحویل گرفته شده است و در پی آن از ابتدای کار نیز بیشتر وقت خود را صرف ایجاد ساختاری مناسب کرده ایم که از مهمترین موارد می توان به تغییر و بهبود محل تمرین،تعویض و افزایش البسه اعضای باشگاه،خرید تجهیزات پزشکی و تمرینی و...اشاره کرد که قطعا این تغییرات در آینده به تغییر نام این باشگاه پس از طی کردن پروسه اداری منتهی خواهد شد.

وی در پایان افزود:در زمینه جذب بازیکنان جدید در روزهای آینده و پس از قطعی شدن این موارد اطلاع رسانی خواهد شد اما علاقه مندان به این باشگاه بدانند هدف ما رسیدن به رتبه های بالای جدول و صعود خواهد بود و انگیزه آن نیز در بین تمامی ارکان باشگاه وجود دارد.

دیدگاهها