کد خبر: 1661879/34 زمان: 12:00   1398/10/24 بازدید: 10,983

پیام دستیاران استیلی؛ به مبارزه ادامه دهید (عکس)

تیم امید ایران از شانس کمتری نسبت به تیم های کره جنوبی و ازبکستان برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی بازی های انتخابی المپیک 2020 توکیو برخوردار است.

به گزارش "ورزش سه"، این بازی اگر با نتیجه مساوی به پایان برسد آن وقت پیروزی ایران در برابر چین با هر نتیجه ای برای ما موثر نخواهد بود و باید مهیای بازگشت به تهران شویم. در چنین روزهایی برگزاری جلسات تمرین برای کادر فنی خیلی سخت می شود. چرا که در سایه انجام کارهای تاکتیکی باید از نظر روحی و روانی هم با بچه ها کار شود تا روحیه خود را از دست ندهند و با قوت در میدان حاضر شوند.

 

در روزهای اخیر دستیاران حمید استیلی تلاش زیادی در تمرینات داشتند تا همه چیز طبق روال پیش رود و تیم با امید و انگیزه‌ی بالا مهیای بازی با چین شود. اگر چه چین بازی را به ازبک و کره جنوبی باخته اما در برابر ایران تیمی از پیش بازنده نیست و طبیعتا برای دفاع از اعتبار و حیثیت خود با همه توان به میدان خواهد آمد. این نکته ای بود که مورد توجه دستیاران حمید استیلی بوده و آنها با دقت و ریز بینی این موضوع را به دفعات به بازیکنان تیم امید گوشزد کردند.

 

تیم امید روز چهارشنبه در آخرین بازی گروهی ساعت 17:15 در شهر سونگلا با تیم چین مسابقه خواهد داد. در صورتی که امیدها در این بازی پیروز شوند و کره جنوبی هم ازبکستان را شکست دهد آن وقت تیم ایران شانس زیادی برای صعود خواهد داشت. در چنین شرایطی طبیعی است دستیاران حمید استیلی با  همه توان و سختکوشی تیم را برای مبارزه پایانی در مرحله گروهی آماده کنند.

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.