کد خبر: 1662012/24 زمان: 19:00   1398/10/24 بازدید: 30,491

با صعود استرالیا و تایلند

عراق و بحرین حذف شدند

با برگزاری بازی های گروه اول رقابت های مقدماتی المپیک توکیو، دو تیم استرالیا و تایلند توانستند به مرحله بعدی بازی ها صعود کنند.

 

  به گزارش "ورزش سه"، از بازی های مقدماتی المپیک توکیو دو بازی از بازی های پایانی گروه اول این رقابت ها برگزار شد و چهار تیم در دو دیدار پایانی به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت دو تیم استرالیا و تایلند موفق شدند راهی مرحله بعدی این بازی ها شوند.

 

  در این دو بازی که به طور همزمان از ساعت 16:45 آغاز شد دو تیم استرالیا و بحرین در یکی از این بازی ها به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت با تساوی یک بر یک به کار خود پایان دادند. در این بازی در ابتدا رنو پیسکوپو در دقیقه 34 برای استرالیایی ها گلزنی کرد و تا پایان نیمه اول بحرینی ها توانستند بازی را به تساوی بکشانند. تنها گل آنها در این دیدار در دقیقه 4+45 توسط محمد جاسم مرحون به ثمر رسید. دو تیم در نیمه دوم نتوانستند دروازه های یکدیگر را باز کنند تا در نهایت بازی با همین نتیجه مساوی یک بر یک به پایان برسد.

 

 

با این تساوی استرالیایی ها موفق شدند با یک پیروزی و دو تساوی به پنج امتیاز دست پیدا کنند و به عنوان تیم اول گروه اول به مرحله بعدی صعود کنند. در سوی دیگر بحرینی ها با این تساوی توانستند به دومین امتیاز خود دست پیدا کنند. آنها با دو تساوی و یک شکست به کار خود پایان دادند و در نهایت نتوانستند به مرحله بعدی صعود کنند.

 

 

اما در دیگر بازی این گروه دو تیم تایلند و عراق به مصاف یکدیگر رفتند و آنها نیز به مانند بازی اول با تساوی یک بر یک به کار خود پایان دادند. در این دیدار در ابتدا این تایلندی ها بودند که در ششمین دقیقه بازی توسط وونگون از روی نقطه پنالتی دروازه تیم عراق را باز کردند. تا پایان نیمه اول دیدار به همین ترتیب پیش رفت تا در ابتدای نیمه دوم بازی و در دقیقه 49 تیم عراق توانست توسط محمد نسیف دروازه تایلندی ها را باز کند تا بازی با تساوی دنبال شود و در نهایت با همین نتیجه نیز به پایان برسد.

 

 

با این نتیجه تایلندی ها توانستند 4 امتیازی شوند و با یک پیروزی، یک تساوی و یک شکست در این بازی ها در مرحله گروهی به کار خود پایان دهند. تایلندی ها دومین تیم صعود کننده از این گروه به مرحله بعدی این بازی ها نام گرفتند. در سوی دیگر عراقی ها با این تساوی توانستند به سومین تساوی خود دست پیدا کنند و در نهایت با حضور در رده سوم و حذف به کار خود پایان دهند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.