کد خبر: 1662022/42 زمان: 19:48   1398/10/24 بازدید: 21,521

سرمربی بارسلونا از قدیم هوادار لیونل مسی بود

کیکه ستین، سرمربی جدید بارسلونا از گذشته هوادار پر و پا قرص لیونل مسی بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، بر خلاف تصورات، روند برکناری ارنستو والورده خیلی سریع صورت گرفت و کیکه ستین از امروز هدایت این تیم را بر عهده گرفته است. سرمربی جدید بارسلونا امروز مسی را بهترین بازیکن دنیا خطاب کرد، اما تمجیدهای او از کاپیتان بارسلونا محدود به امروز نبوده و او بعد از دیدار تیمش بتیس برابر بارسا در نوامبر سال 2018 که علیرغم دبل لیونل مسی، به برتری 3-4 بتیس انجامید، در مورد این ستاره آرژانتینی صحبت کرده بود.

 

 

کیکه ستین در آن مقطع گفته بود: "من تا به حال بازیکنان فوق العاده ای در طول دوران زندگی ام دیده ام که قادر به هنرنمایی با توپ هستند، اما لیونل مسی بین 12 تا 14 سال اخیر که همیشه بازیکنی تاثیرگذار بوده است. من بازیکن دیگری را با این عملکرد در ذهن ندارم و شاید فقط پله در دوران خودش موفق به نشان دادن چنین سطحی از فوتبال شده است.

 

لیونل مسی در هر بازی توانایی های خودش را نشان می دهد و من نمی دانم او تا به حال چند بار موفق به ثبت هت تریک شده است. در دوران لیونل مسی زندگی کردن بسیار خوشایند است و من بسیار خوشحالم که هر یکشنبه به مدت 12 یا 14 سال است که بازی های مسی را می بینم، زیرا او کیفیت بالایی دارد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.