حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1662659/50 زمان: 13:30   1398/10/28 بازدید: 11,110

آینده خامس در رئال، در هاله‌ای از ابهام

علاوه بر گرت بیل، نام خامس رودریگز هم ازسوی زیدان برای بازی امروز رئال مقابل سویا در فهرست بازیکنان قرار ندارد و این آینده خامس در برنابئو را در هاله ابهام فرو برده است.

به گزارش "ورزش سه"، خامس رودریگز، ستاره کلمبیایی که در اوایل فصل جاری بارها با پیراهن رئال به میدان رفته بود هر چه از فصل گذشته کمتر و کمتر مورد استفاده قرار گرفت و حالا به نظر می‌رسد دیگر از ترکیب کنار گذاشته شده است. نام خامس در فهرست بازیکنان رئال برای بازی امشب مقابل سویا دیده نمی‌شود و آینده او در هاله‌ای از ابهام قرارگرفته است.

 

 

به گزارش مارکا چندین باشگاه با رئال مادرید تماس گرفته و خواهان جذب خامس شده‌اند. این در حالی است که مدیریت رئال علاقه‌ای به قرض دادن او ندارد و ترجیح می‌داد ستاره کلمبیایی را به فروش برساند.

 

خامس در گذشته مدتی به عنوان بازیکن قرضی در خدمت بایرن مونیخ بوده. ولی بعد از دو سال حضور در باوریا، بایرن تمایلی به خرید او نشان نداد تا خامس از ابتدای فصل جاری به برنابئو برگردد. نبود پیشنهاد جالب توجه برای خامس در تابستان گذشته باعث شد او به صورت اجباری در اختیار زیدان قرار بگیرد. او در هفته‌های اول فصل بارها برای رئال بازی کرد و نمایش‌های خوبی داشت اما مصدومیت و ترافیک بازیکنان خوب در خط میانی رئال باعث شد شانس او برای بازی کردن کمتر و کمتر شود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.