حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1662936/29 زمان: 16:56   1398/10/29 بازدید: 15,990

با درخشش ربیچ

میلان 3-2 اودینزه؛ پیروزی روسونری در ثانیه آخر

میلان که تا دقیقه 93 برابر اودینزه با تساوی 2-2 متوقف شده بود، به لطف شوت پای چپ ربیچ توانست سه امتیاز حساس را به نام خود ثبت کند.

به گزارش "ورزش سه"، میلان که با 25 امتیاز در رده دهم قرار داشت، امروز در سن سیرو میزبان اودینزه تیم سیزدهم جدول بود. 

میلان که در سال 2020 با جذب زلاتان توانسته کمی به اوضاع خود سر و سامان بدهد، نیاز مبرمی به پیروزی در این بازی داشت تا بتواند چند پله در جدول صعود کند.

 

 

 

 

دقیقه ششم بازی میلان دروازه خود را باز شده دید. روی یک پاس قطری و خروج اشتباه دوناروما که با دفع ناقص او در بیرون محوطه جریمه نیز همراه شد، لارسن توانست با ضربه ای دقیق، دروازه بی دروازه بان میلان را باز کند.

نیمه اول با برتری 0-1 اودینزه به اتمام رسید.

 

 

 

 

سه دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که میلان توانست گل تساوی را به ثمر برساند. لیائو توپ را به کونتی پاس داد و او درون محوطه جریمه با پاس به عقب خود ربیچ را در موقعیت گلزنی قرار داد تا بغل پای او کار را تمام کند.

 

 

 

 

میلان دقیقه 71 به گل دوم رسید. روی یک ارسال کرنر و در ریباند، این تئو هرناندز بود که با والی دیدنی خود از 25 متری توانست گل دوم روسونری را به ثمر برساند و سن سیرو را غرق در شادی کند.

 

14 دقیقه بعد، اودینزه حساب کار را برابر کرد.

این بار لارسن از راست سانتر کرد و لازانیا با ضربه سری تماشایی توپ را به کنج دروازه میلان رساند.

 

 

 

 

بازی به دقیقه 93 رسیده بود که میلان گل برتری را زد. ربیچ بیرون محوطه جریمه با شوت پای چپ خود سن سیرو را منفجر کرد تا در ثانیه های پایانی پیروزی به نام میلان ثبت شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.