حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1663385/4 زمان: 17:49   1398/11/01 بازدید: 195,349

ایبینی اولین ردشده تست های پزشکی نبود

سفر بی سروصدای مایگا به تهران در دوره استراماچونی

در شرایطی که این روزها بحث عدم قبولی مدافع دو تابعیتی استقلال داغ است، گفته می‌شود پیش از ایبینی، در دوره حضور استراماچونی آبی‌ها در جذب گزینه پرسپولیس نیز راه به جایی نبرده بودند.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال برای تقویت خود در نقل و انتقالات زمستانی به دنبال جذب مدافع استرالیایی – نیجریه‌ای بود و با دعوت از برنی ایبینی، بعد از توافقات اولیه او را برای تست‌های پزشکی روانه ایفمارک کرد. در این تست پزشکی در نهایت مشخص شد که این بازیکن شرایط حضور و عقد قرارداد با استقلال را ندارد.


اما اکنون ماجرای جالب توجه دیگر از این باشگاه به گوش می‌رسد؛ گفته می‌شود باشگاه استقلال در پاییز با پیشنهاد استراماچونی با مادیبو مایگا نیز برای حضور در این باشگاه به توافقاتی دست یافته بود. ماجرا زمانی جالب‌تر می‌‎شود که بدانیم این هافبک اهل مالی در نقل و انتقالات تابستانی مورد توجه باشگاه پرسپولیس نیز قرار گرفته بود و بعد از حضور در تهران و تست پزشکی رد شده بود!

 

برنی ایبینی وینگر استرالیایی که قرار بود بعنوان سهمیه آسیایی وارد فهرست استقلال شود به دلیل مشکلاتی که در تست پزشکی مشخص شد ، به کشورش بازگشت

 

باشگاه استقلال اما بی توجه به این موضوع و سابقه عدم قبولی این بازیکن در تست پزشکی بار دیگر با او مذاکره کرد و اینبار به قصد آبی‌پوش کردن این هافبک مالیایی مقدمات حضور او در تهران را فراهم کرد. حضور بی سر و صدا و پنج روزه مایگا در تهران که به نظر می‌رسد بی ارتباط به ماجرا عدم توافق و مشکلات پزشکی او در زمان مذاکره با پرسپولیس نباشد، بار دیگر با همان پاسخ تست پزشکی همراه شده بود و این بازیکن با این شرایط نتوانست با استقلال نیز به توافق دست یابد و بار دیگر تهران را بی نتیجه ترک کرد.

 

مادیبو مایگا بازیکن مالیایی  با سابقه بازی در تیمهای اورتون و وستهام  که بی سروصدا به تهران آمده بود در تستهای پزشکی استقلال رد شد تا در یک فصل دوبار تا آستانه قرارداد با تیمهای ایرانی آمده و  برگشت بخورد. او به اصرار استراماچونی به تهران آمده بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.