حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1664289/46 زمان: 21:04   1398/11/05 بازدید: 44,453

چشم فوتبال ایران به پایتخت قطر؛

سه‌شنبه حیاتی آسیا؛ هشت گروه چگونه کامل می‌شوند؟

تنها برگزاری هشت بازی تا تکمیل گروه های لیگ قهرمانان آسیا در سال 2020 باقی مانده است.

 

به گزارش "ورزش سه"، عصر امروز دو تیم ایرانی استقلال و شهر خودرو بازی های نخست پلی آف خود را در لیگ قهرمانان آسیا برنده شدند تا تنها 8 بازی برای کامل شدن ترکیب گروه های این مسابقات باقی بماند. تمامی این بازی ها روز سه شنبه برگزار می شود و به همین دلیل در این روز ترافیک شدیدی از بازی های حساس در قاره کهن وجود خواهد داشت.

 

- غرب آسیا:
در منطقه غرب آسیا 4 بازی پلی آف باقی مانده که تیم های برنده آنها وارد گروه های A، B و D می شوند.
تیم استقلال ایران در ورزشگاه جاسم بن حمد شهر دوحه مهمان الریان قطر خواهد بود. الریان در حال حاضر پشت سر الدحیل در رده دوم لیگ ستارگان قطر ایستاده و حریف دشواری برای استقلال خواهد بود. برنده این بازی راهی گروه A خواهد شد.

 

 

دیگر دیداری که برنده آن به گروه A می رود، بازی تیم های الاهلی عربستان و استقلال تاجیکستان است. الاهلی تازه از این هفته به مسابقات اضافه می شود اما استقلال تاجیکستان با برتری شگفت انگیز در خانه لوکوموتیو ازبکستان به این مرحله رسیده و ممکن است برای الاهلی هم خطرساز شود هرچند که شرایط تیم عربستانی قطعا بهتر از حریف است.

چهارمین تیم گروه B لیگ قهرمانان آسیا از بین تیم های شهر خودرو ایران و السیلیه قطر مشخص خواهد شد. شهر خودرو امروز الرفاع بحرین را با یک پیروزی خفیف از پیش رو برداشت و حالا در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه شهر دوحه باید به دیدار السیلیه، تیم ششم لیگ ستارگان قطر برود.

 

 

تکلیف گروه D هم که به نوعی سخت ترین گروه منطقه غرب است، با دیدار دو تیم العین امارات و بنیادکار ازبکستان روشن خواهد شد؛ بازی حساسی که در امارات برگزار می شود. العین در خانه خود پذیرای تیمی خواهد بود که با یک برد قاطع، الزوراء عراق را شکست داده است.

 

 

- شرق آسیا:
در منطقه شرق هم 4 بازی انجام می شود که تیم های برنده این دیدارها راهی گروه های E، F و H می شوند.

گروه E رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با دو تیمی که از پلی آف صعود خواهند کرد، تکمیل می شود. اولین تیم از بازی کاشیما آنتلرز ژاپن و ملبورن ویکتوری استرالیا بیرون خواهد آمد. ملبورن ویکتوری هفته قبل بالی یونایتد تایلند را برده بود.

 

 

دومین تیم باقی مانده از گروه E هم برنده بازی بین اف سی سئول کره جنوبی و کداه مالزی خواهد بود. نماینده مالزی با برتری مقابل ووفو تای پو از هنگ کنگ به مرحله نهایی پلی آف رسید.

چهارمین تیم گروه F لیگ قهرمانان با برگزاری دیدار دو تیم اف سی توکیو ژاپن و سرس نگروس فیلیپین مشخص خواهد شد. تیم فیلیپینی هفته گذشته پورت اف سی تایلند را شکست داد و حریف اف سی توکیو شد.

 


بازی شانگهای SIPG چین و بوریرام تایلند هم آخرین تیم گروه H رقابت ها را مشخص می کند. بوریرام پس از برتری مقابل هوشیمینه ویتنام پا به این دیدار می گذارد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.