حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1664401/50 زمان: 13:30   1398/11/06 بازدید: 9,978

تجمع شبانه هواداران ناپولی مقابل هتل یوونتوسی‌ها

هواداران ناپولی در آستانه دیدار امشب تیم‌شان مقابل یوونتوس مقابل هتل این تیم در شهر ناپل تجمع کرده و سعی کردند مانع خوابیدن ماتوریتزیو ساری، سرمربی سابق‌ ناپولی و فعلی یوونتوس شوند.

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه ناپولی امشب در خانه خود مهمان یوونتوس است، هواداران ناپولی دیشب در مقابل هتل بازیکنان و کادر فنی یوونتوس تجمع کرده و تلاش کردند با سر و صدا مانع از خوابیدن ماتوریتزیو ساری سرمربی یووه شوند. هواداران ناپولی ساری را که پیش از این هدایت تیم محبوب‌شان را به عهده داشته به خاطر پیوستنش به یوونتوس خائن می‌دانند.

 

 

ساری و تیمش دیشب در هتل لوکس پارکر در شهر ناپل اقامت داشتند. هتلی که یوونتوسی‌های در سالهای اخیر هر بار برای دیدار با ناپولی به شهر ناپل سفر می‌کنند در آن اقامت دارند. ولی هواداران ناپولی دیشب برای بر هم زدن تمرکز و استراحت کریستیانو رونالدو و یارانش هر کاری که در توان داشتند انجام دادند. آنها یوونتوسی‌ها را با شعارهایشان دزد خطاب کرده و خواستار بازگشت آنها به تورین شدند.

 

 

حضور هواداران در کنار هتل محل اقامت یوونتوسی‌ها ترافیک را در شهر ناپل مختل کرده و اتوبوس تیم یوونتوس در زمان رسیدن به هتل با مشکل مواجه شده بود هر چند در نهایت به هتل رسید و اتفاق ناخوشایندی برای بازیکنان یوونتوس نیفتاد. پلیس و مامورین امنیتی هتل تلاش زیادی برای ساکت کردن جو مقابل هتل انجام دادند ولی برخی از این هواداران مصمم بودند که مانع از خوابیدن و استراحت ساری و بازیکنانش شوند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.