حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1665299/50 زمان: 12:00   1398/11/10 بازدید: 71,037

اولین واکنش خانواده مامبای سیاه به مرگ تراژیک او

سکوت همسر کوبی براینت شکست: درد می‌کشیم

ونسا براینت، همسر کوبی براینت اسطوره فقید دنیای بسکتبال که در حادثه تراژیک سقوط بالگرد همسر و دخترش را از دست داده سرانجام سکوت خود را شکست و در اینستاگرام از این فاجعه صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سه روز بعد از مرگ تراژیک کوبی براینت، اسطوره فقید دنیای بسکتبال و دختر سیزده ساله‌اش در سانحه سقوط بالگرد، ونسا براینت همسر کوبی سرانجام سکوت خود را شکسته و در اولین واکنش رسمی به این فاجعه در اینستاگرام به بیان شرایط فعلی خود و خانواده‌اش پرداخت.

 

ونسا در اینستاگرام خود مطلبی منتشر کرد که به همراه عکسی از کوبی و دخترش و همه اعضای خانواده براینت منتشر شده است.

 

ونسا براینت در این پست اینستاگرامی از میلیونها نفری که در این سه روز از آنها حمایت کرده‌اند تشکر کرده و می‌گوید عشق و محبتی که در این مدت از مردم دریافت کرده و دعاهایی که آنها در حق کوبی و دخترش کرده‌اند برایش بسیار گرانبها بوده است.

 

 

ونسا براینت در این باره نوشت:" درد و رنجی که در این لحظات می‌بریم را نمی‌توان با کلمات توصیف کرد. ولی چون می‌دانم که کوبی و دخترم هر دو می‌دانستند که مردم تا چه حد دوست‌شان دارند احساس آرامش می‌کنم. حضور آنها در زندگی ما برای همه اعضای خانواده موهبت بزرگی بود. ای کاش آنها تا ابد در کنارمان می‌ماندند. بهترین موهبت‌های زندگی ما خیلی زود از این خانواده گرفته شدند".

 

همسر کوبی براینت در ادامه پیام خود خبر از تاسیس بنیاد مامبا آن تری می‌دهد که با هدف حمایت از دیگر خانواده‌هایی که با تراژدی‌های بزرگ مواجه شده‌اند تاسیس شده است.

 

ونسا و کوبی براینت اولین بار در سال 1999 آشنا شده و در سال 2001 ازدواج کردند. آنها چهار دختر به نامهای ناتالیا، جیانا، باینکا و کاپری دارند که جیانا همان دختری است که در حادثه سقوط بالگرد در کنار پدرش جان خود را از دست داده است.

 

باشگاه لس‌آنجلس لیکرز، باشگاه کوبی براینت هم بالاخره سکوت خود را شکست و با انتشار یک پست توییتری کوتاه به اسطوره تازه در گذشته‌اش ادای دین کرد. در این پست توییتری اعلام شده که دیدار لیکرز مقابل کلیپرز به دلیل مرگ تراژیک براینت به تعویق افتاده است. اولین توییت لس آنجلس لیکرز بعد از فاجعه مرگ کوبی براینت و دخترش عکسی است که آنها را در کنار هم در یک قاب نشان می‌دهد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.