حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1668432/30 زمان: 17:57   1398/11/25 بازدید: 13,107

بنیتس و تجربه عجیب انتشار ویروس کرونا در چین

رافا بنیتس، مربی باتجربه اسپانیایی، که در حال حاضر هدایت تیم دالیان پروفشنال در سوپرلیگ چین را برعهده دارد، در مورد تجربه مواجهه با ویروس کرونا در این کشور صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، انتشار ویروس کرونا در چین نگرانی های زیادی را در جهان ایجاد کرده و روی برگزاری فعالیت های ورزشی در این کشور نیز تاثیر گذاشته است؛ به طوری که باعث تعویق زمان برگزاری اردوی پیش فصل تیم بنیتس هم شده است.

او و شاگردانش در حال حاضر در اسپانیا به سر می برند و نمی دانند که فصل جدید سوپرلیگ چین چه زمانی آغاز خواهد شد.

بنیتس به خبرنگاران گفت:" من هرگز در دوران حرفه ای ام با چنین چیزی مواجه نشده بودم. به طور طبیعی شما می دانید لیگ چه زمانی آغاز می شود، برنامه بازی ها چطور است، کی و کجا بازی می کنید اما اکنون باید صبر کنیم.

 

 

البته می توان منطق این تصمیمات را با توجه به انتشار این ویروس که همه چیز را تغییر داده است، درک کرد. این یک پیش فصل نرمال است اما با شرایطی بسیار عجیب.

ما دمای بدن بازیکنان را دو بار در روز چک می کنیم و شرایط آنها را زیر نظر داریم و هر جای که می رویم، ژل ضد عفونی کننده وجود دارد.

ما دو هفته است که بازیکنان را درون هتل و زمین تمرین نگه داشته ایم تا مطمئن شویم همه چیز خوب است. البته این از سر احتیاط است. می توانید ببینید که حال همه خوب است اما ما هر کاری که لازم بوده، انجام داده ایم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.