حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1669195/35 زمان: 11:20   1398/11/29 بازدید: 7,685

اسپورت 24؛ جاودانگی در غیاب چهار مهره کلیدی

تمدید حکم موقت بهکلی با برد مقابل استقلال

یک پیروزی حیثیتی برابر نماینده ایران آن هم در بحرانی ترین شرایط و غیبت چهار مهره کلیدی باعث تمدید حکم سرمربیگری موقت سبزهای جده برای مربی گمنام شد.

به گزارش "ورزش سه"، تنها چهار ساعت بعد از اعلام رسمی برکناری کریستین گروس سوئیسی از هدایت الاهلی، بزمان بهکلی مربی گمنام اما بومی موفق شد در اولین ماموریتی که به او محول شده بود در غیاب چهار مهره کلیدی و تاثیرگذار داخلی و خارجی از سد استقلال ایران عبور و با چهار امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به الوحده در صدر جدول گروه A بایستد.


اسپورت 24 عربستان با اشاره به نتیجه خارق العاده کسب شده از سوی الاهلی مدعی شد بهکلی در غیاب نفراتی همچون عمر السومه، دیانینی، یوسف بلائیلی و عبدالفتاح اسیری پدیده این فصل لیگ عربستان به بردی ارزشمند برابر استقلال ایران برسد تا با این برد حکم مربیگری موقت او تا اطلاع ثانوی تمدید و او همچنان سرمربی الاهلی باقی بماند.


به نوشته این سایت عربستانی بحران های مالی ناشی از اخراج دو مربی خارجی مشهور از کرواسی و سوئیس دست مدیران باشگاه برای انتخاب فرد جدید را حسابی بسته تا جایی که اگر بهکلی بتواند روند موفقیت هایش را در لیگ عربستان هم ادامه دهد هیچ بعید نیست تا انتهای فصل سرمربی باقی بماند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.