حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1669239/29 زمان: 14:33   1398/11/29 بازدید: 53,993

کادنا سر کاتالونیا فاش کرد؛

افشای اسناد رسوایی بزرگ رئیس بارسلونا

روز گذشته بود که کادنا سر در گزارشی ویژه پرده از یک رسوایی بزرگ در باشگاه بارسلونا برداشت.

به گزارش "ورزش سه"، کادنا سر روز گذشته فاش ساخت که جوزپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا با شرکت "I3 Ventures" قراردادی همکاری به ارزش یک میلیون یورو منعقد کرده تا این شرکت با ساخت حساب های مختلف در فیسبوک و توئیتر به مخالفان تیم مدیریتی فعلی باشگاه و حتی ستاره ها و شخصیت های معروفی چون لیونل مسی، جرارد پیکه، ژاوی، گواردیولا، ویکتور فونت و... حمله کنند. این حساب ها همواره سعی در موجه جلوه دادن تصمیمات مدیران بارسا و شخص بارتومئو داشته اند.

 

 

 

 

باشگاه بارسلونا عقد قرارداد با این شرکت را تایید کرد ولی نسبت به اتهامات وارده واکنش تندی نشان داد و همه را تکذیب کرد.

در پی تکذیبیه بارسلونا، کادنا سر اسنادی را منتشر کرد که اثبات کننده اتهامات هستند.

طبق این اسناد، شرکت "I3 Ventures" با ساختن اکانتهای "Més que un club" با 66 هزار فالوئر، "Respeto y Deporte" با 56 هزار فالوئر، " Alter Sports" با 27 هزار فالوئر، Sport Leaks با 21 هزار فالوئر،  Justicia y Diálogo en el Deporte با 8500 فالوئر و "un film de terror" با 5000 هزار فالوئر در فیسبوک مطابق با اهداف تیم مدیریتی باشگاه بارسلونا عمل می کردند.

همچنین کادنا سر به پرونده ای 36 صفحه ای نیز دسترسی پیدا کرده با امضای "Nicestream" که متعلق به مسئول شرکت "I3 Ventures" است. در این پرونده اطلاعات و داده های مختلفی دیده می شوند که وابسته به صفحات فوق هستند. این اطلاعات به صورت ادواری در اختیار شرکت مذکور و باشگاه بارسلونا قرار می گرفته اند.

همچنین تمام نوشته های حساب فیسبوکی "Respeto y Deporte" در یک وبسایت نیز بازتاب پیدا می کند که مالکیت وبسایت متعلق به "I3 Ventures" است.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.