حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1669565/52 زمان: 21:24   1398/11/30 بازدید: 33,873

سرمربی جوان لایپزیش و اعتراف جالب درباره مورینیو

جولیان ناگلزمان، سرمربی جوان لایپزیش، صحبت های جالبی را درباره ژوزه مورینیو مطرح کرد.

به گزارش "ورزش سه"، از ساعاتی دیگر دو تیم تاتنهام و لایپزیش در چهارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا رو در روی یکدیگر قرار خواهد گرفت. یکی از اتفاقات جذاب بازی امشب تقابل سرمربیان دو تیم یعنی ژوزه مورینیو و جولیان ناگلزمان خواهد بود. نکته جالب اینکه وقتی ژوزه مورینیو با پورتو به مقام قهرمانی چمپیونزلیگ دست یافت، ناگلزمان تنها ۱۶ ساله بوده است.

 

سرمربی جوان لایپزیش حالا صحبت های جالبی را درباره آقای خاص مطرح کرده و به نوعی از او به عنوان الگوی خود یاد کرده است. ناگلزمان گفت: " در زمان حضور در پورتو، او به خوبی من را شکل داد. این که او با تیمی مثل پورتو که در پرتغال تیم بزرگی است اما در عین حال بزرگترین باشگاه اروپا نیست، موفق به کسب لیگ قهرمانان شد بسیار چشمگیر بود.

در آن زمان او مربی بسیار جوانی بود که قبلاً خودش بازیکن بزرگی نبود. درست مثل وضعیت حال حاضر من. دیدن او برای من فوق‌العاده جذاب بود و در چند مورد از وی کپی برداری هم کردم. "

 

 

 

 

ناگلزمان در ادامه گفت: " بعد از پورتو، مورینیو در تمام باشگاه های دیگر که در آن جا حضور داشت نیز موفق بود. برای من مورینیو یک مربی فوق العاده است تمام تمرکز خود را روی نتایج می گذارد و به زرق و برق بازی ها اهمیت چندانی نمی دهد. مورینیو نتیجه را به عنوان اولویت خود قرار می‌دهد و با توجه به عناوینی که کسب کرده قطعاً این روش اشتباه نبوده است."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.