حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1669588/30 زمان: 01:26   1398/12/01 بازدید: 46,490

تاتنهام 0-1 لایپزیش: "بچه مورینیو"، مورینیو را برد

تاتنهام در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با یک گل مغلوب لایپزیش شد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان ژوزه مورینیو که امشب میزبان تیم آلمانی لایپزیش بودند، در نهایت با تک گل تیمو ورنر از روی نقطه پنالتی مغلوب شدند.

تیم میهمان بازی را بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در همان دقیقه دوم بازی به گل برسد اما ضربه آنخلینو به تیر دروازه تاتنهام برخورد کرد. در نیمه اول در مجموع این بازیکنان لایپزیش بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و صاحب یکی دو موقعیت خوب دیگر هم شدند اما در نهایت این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم را هم لایپزیش بهتر شروع کرد و خیلی زود به گل رسید. در دقیقه 56 بود که روی یک پاس در عمق دفاع تاتنهام، لایمر درون محوطه جریمه توسط دیویس سرنگون شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. تیمو ورنر پشت ضربه قرار گرفت و علی رغم تشخیص درست هوگو لوریس، دروازه تاتنهام را باز کرد.

 

 

 

 

 

 

بعد از این گل بازیکنان تاتنهام پیش کشیدند اما در دقیقه 62 این لایپزیش بود که می توانست به گل دوم برسد ولی ضربه پاتریک شیک به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در ادامه بازیکنان تاتنهام بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و می توانستند در دقیقه 73 به گل تساوی برسند اما واکنش عالی گولاچی روی ضربه لوسلسو، دروازه لایپزیش را بسته نگه داشت.

تلاش بازیکنان میزبان برای زدن گل تساوی تا دقایق پایانی ادامه داشت اما در نهایت لایپزیش توانست به یک پیروزی باارزش از این دیدار خارج از خانه دست پیدا کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.