حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1669620/1 زمان: 12:53   1398/12/01 بازدید: 5,894

معرفی سرمربیان کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان و جوانان

از سوی مدیران تیم های ملی سرمربیان تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان و جوانان معرفی شدند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، حسن رنگرز سخنگو و مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی در این باره اظهار داشت: پس از 3 ماه زیر نظر داشتن تمامی مربیان واجد شرایط و در نظر گرفتن شاخص های متعددی همچون فعالیت در باشگاه ها، کسب نتایج مثبت، ارائه برنامه و ... اینجانب و محسن کاوه مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد جمع بندی نهایی را در مورد کاندیداهای موردنظر انجام داده و در نهایت اسامی سرمربیان تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی را به فدراسیون کشتی معرفی کردیم.

 

بر این اساس با موافقت فدراسیون کشتی محمد طلایی بعنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان، پژمان درستکار بعنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان، مسعود هاشم زاده بعنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان و روح اله میکائیلی بعنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان منصوب شدند.

 

رنگرز با تشکر و قدردانی از کادر فنی پیشین تیم های ملی نوجوانان و و جوانان تصریح کرد: با توجه به اینکه برای فدراسیون کشتی ضرورت پشتوانه سازی در مربیگری و همچنین تقویت انگیزه مربیان بویژه مربیان سازنده از اهمیت ویژه ای برخوردار است، همچنان مربیان واجد شرایط را زیر نظر خواهیم داشت تا در صورت امکان در آینده بتوانیم از تجربیات و قابلیت های آن ها برای کمک به تیم های ملی استفاده کنیم.

 

رنگرز در پایان خاطرنشان کرد: در اسفندماه سال جاری رقابت های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی کشور در رده های سنی جوانان و نوجوانان را در شهرهای کرمان و مشهد در پیش داریم و پس از آن نیز برنامه های تیم های ملی کشتی در این رده های سنی برای حضور موفق در رقابت های بین المللی، قهرمانی آسیا و جهان آغاز می شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.