حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1669747/4 زمان: 16:11   1398/12/02 بازدید: 56,987

خبر عجیب و جنجالی از سایت باشگاه؛

عصبانیت یحیی از غیبت استوکس در تمرین پرسپولیس

مهاجم ایرلندی پرسپولیس برخلاف قولی که به باشگاه برای حضور در تمرین امروز داده بود، غیبت داشت و این امر موجب عصبانیت کادر فنی پرسپولیس شد.

به گزارش "ورزش سه"، آنتونی استوکس که بعد از دیدار مقابل الشارجه با اجازه کادر فنی در دبی باقی ماند تا استراحت کند، با حواشی شکل‌گرفته انتقادات زیادی را متوجه خود ساخته است.


با این حال گفته می‌شود مهاجم ایرلندی پرسپولیس با وجود داشتن بلیت برگشت به ایران که تاریخ آن صبح جمعه بود، امروز در تمرین تیم حاضر نشد و این با عصبانیت سرمربی تیم همراه بود.


استوکس پیش از بازی با الشارجه از سرمربی تیم خواست که برای دیدن پسرش یک روز بیشتر در دوبی بماند و سپس به تمرینات پرسپولیس ملحق شود و گل‌محمدی هم به‌خاطر دو بار درخواست استوکس، موافقت کرد که استوکس یک روز دیرتر به تمرینات ملحق شود.


با این حال و در شرایطی که قرار بود این مهاجم با پرواز صبح امروز به ایران بیاید، وی در تمرین امروز غیبت کرده و این باعث ناراحتی شدید یحیی گل‌محمدی شده است. استوکس گفته امشب به تهران می‌آید. گل‌محمدی به اطرافیانش گفت که استوکس برای دیدن فرزندش از من خواست یک روز دیرتر به ایران برگردد، اما غیبت او‌ در تمرین امروز به‌هیچ‌وجه توجیهی ندارد و او باید پاسخگو باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.