حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1670264/48 زمان: 22:40   1398/12/04 بازدید: 34,738

هخامنش: زاویه دید داور خیلی بد بود

بازیکن ما پایش را جمع کرد، داور چرا پنالتی گرفت؟

مدافع تیم ذوب‌آهن بعد از شکست برابر استقلال گفت: در صحنه پنالتی استقلال، بازیکن ما پایش را جمع کرد و نمی‌دانم چرا داور خطا گرفت.

به گزارش "ورزش سه" وفا هخامنش پس از شکست دو بر یک ذوب‌آهن مقابل استقلال گفت: بازی خیلی خوبی بود. ما فرصت‌های زیادی داشتیم و روی نقاط قوت و ضعف استقلال کار کرده بودیم. بازی را هم خوب شروع و کنترل کردیم و روی اشتباهات داوری گل خوردیم. داور گل دوم استقلال را هم می‌توانست پنالتی نگیرد، چون زاویه دید داور خیلی بد بود و کمک داور هم نسبت به صحنه دور بود.

 

وی در ادامه گفت: در صحنه پنالتی استقلال، بازیکن ما پایش را جمع کرد و نمی‌دانم چرا داور خطا گرفت. گل دوم ما هم نمی‌دانم آفساید بود یا نه؟ در بازی‌های قبلی هم اشتباهات داوری به ضرر ما بود و امیدوارم در بازی‌‌های آینده این اشتباهات کم شود.

 

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن در پاسخ به این سؤال که موافق برگزاری بازی بدون تماشاگران بودید؟، گفت:  فوتبال همه جذابیتش به تماشاگران است و اگر هواداران نباشند حساسیت و جذابیت بازی‌ها کم می‌شود. ما هم خوشحال بودیم و هم ناراحت، خوشحال بودیم، چون اگر مردم می‌آمدند ممکن بود با توجه به شیوع ویروس کرونا مشکل پیدا کنند و سازمان لیگ هم تصمیم گرفت که بازی‌ها بدون تماشاگر برگزار شود، ولی نبودن تماشاگران هم از جذابیت فوتبال کم کرده بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.