حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1670513/42 زمان: 09:49   1398/12/06 بازدید: 43,106

رکوردهای کلوپ به جای خود لیورپول، مدیون فابیانسکی؛

افتتاح اتوبان لیورپول - لندن در آنفیلد! (عکس)

لوکاس فابیانسکی، دروازه بان باتجربه وستهام در دیدار مقابل لیورپول مرتکب اشتباه عجیبی شد.

به گزارش "ورزش سه"، چکش ها در یک ساعت ابتدایی دیدار مقابل لیورپول فراتر از انتظار ظاهر شده و فاصله چندانی با شکستن رکورد شکست ناپذیری لیورپول یا حداقل متوقف کردن روند پیروزی های پیاپی این تیم نداشتند، اما اشتباهات فردی در 20 دقیقه پایانی بلای جان این تیم شد.

 

در دقیقه 68 و روی ارسال رو به بیرون و زمینی اندرو رابرتسون، محمد صلاح در مقابل دروازه وستهام صاحب موقعیت شد و ضربه زمینی او به قدری آرام بود که به نظر می رسید به راحتی در اختیار لوکاس فابیانکی قرار خواهد گرفت، اما این دروازه بان 34 ساله و لهستانی مرتکب اشتباه عجیبی شد و توپ با رد شدن از بین پاهای او وارد دروازه شد تا لیورپول خیلی راحت به گل تساوی دست یابد.

 

در ادامه حملات مرسی سایدی ها تداوم یافت و در دقایق پایانی سادیو مانه موفق شد دروازه وستهام را باز کرده و سه امتیاز شیرین این دیدار را به حساب لیورپول واریز نماید. فابیانسکی سالها درون دروازه آرسنال نیز حضور داشته و آنجا نیز هرگز در قواره های یک دروازه بان مطمئن ظاهر نشد. حالا و در روزهای واپسین دوران ورزشی، این سنگربان لهستانی باز هم دچار اشتباه عجیبی شد تا مقدمات برتری دراماتیک لیورپول اینگونه فراهم شود.

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.