حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1671173/44 زمان: 22:14   1398/12/08 بازدید: 30,366

حریف به چه چیزی اعتراض داشت؟

فرجی: داور به نفع پرسپولیس سوت زد

بازیکن شهرخودرو گفت: اگر شهر خودرو سر مسائلی با فدراسیون مشکل دارد قشنگ بگویند نه اینکه سر ما را در چند بازی ببرند.

به گزارش "ورزش سه"، فرشاد فرجی، بازیکن شهر خودرو بعد از شکست تیمش برابر پرسپولیس اظهار داشت: تیم ما مدعی قهرمانی است و برای سهمیه می جنگد. این بازی 6 امتیازی بود، اما داوری در حد این بازی بزرگ نبود. باید داور بهتری انتخاب می‌کردند. مشکلی نیست اگر صحنه‌های ۵۰-۵۰ را به نفع پرسپولیس سوت بزند ولی داور صحنه‌هایی را هم که به نفع ما بود به نفع پرسپولیس سوت زد. بازیکنان پرسپولیس به داور فقط فحش ندادند اما ما با ملایمت هم حرف می زدیم، نمی شد. من به داور گفتم مگر نمی‌بینی؟ اگر این بد است من قبول می‌کنم.


وی درباره اینکه پرسپولیسی ها هم به خاطر نگرفتن یک پنالتی به داور اعتراض داشتند، عنوان کرد: به چه چیزی اعتراض داشتند؟ همه سوت ها به نفع این تیم بود.


فرجی در رابطه با اینکه مالک شهرخودرو گفته می خواهند پرسپولیس قهرمان شود، گفت: من نظری نمی‌دهم. اگر آقای حمیداوی گفته نظرش خیلی محترم است و حتما بهتر می‌داند. من درباره این بازی صحبت می‌کنم. داور خیلی با پرسپولیس مهربان بود. بحث پرسپولیس و استقلال و این حرف‌ها نیست. بحث سر این بازی است. اگر شهر خودرو سر مسائلی با فدراسیون مشکل دارد قشنگ بگویند نه اینکه سر ما را در چند بازی ببرند. در خانه خودمان متضرر می‌شویم.


بازیکن شهرخودرو در پایان در رابطه با نتایج این تیم در لیگ قهرمانان آسیا افزود: کدام تیم از ایران می‌توانست برابر الهلال نتیجه بگیرد؟ یا برابر قهرمان ازبکستان؟ ما خیلی خوب بازی کردیم و می‌توانستیم پاختاکور را ببریم. گل دوم و سوم آن‌ها آفساید بود و خیلی موقعیت داشتیم. تیم ما جوان است و خیلی خوب کار می‌کند. نیم فصل دوم شرایط خوبی دارد. نیاز به حمایت بیشتری داریم و به نظرم یک سری چیزها تیم ما را دلسرد می‌کند. نیاز به یک سری حمایت ها داریم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.