کد خبر: 1671469/13 زمان: 14:55   1398/12/10 بازدید: 24,344

پرسپولیس دوباره به فرناندو گابریل بدهکار شد!

در شرایطی که مسئولان تیم پرسپولیس از توافق با گابریل کالدرون خبر داده بودند اما فیفا این باشگاه را در موضوع گابریل محکوم کرد!

به گزارش "ورزش سه"، یک و نیم ماه قبل بود که تیم مذاکره کننده پرسپولیس در دبی، عکسی با فرناندو گابریل منتشر کرد و خبر از توافق با این بازیکن داد. رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس هم در این باره نوشت: به این ترتیب با توجه به توافق صورت گرفته ، این بازیکن پذیرفت پیگیری خود را در نقطه کنونی متوقف کند و در ادامه درباره نحوه و زمان بندی انجام تعهدات از سوی باشگاه نیز بین طرفین توافق کامل صورت گرفت.

 

اما حالا نه حقوق گابریل پرداخت شده و توافق برای پرداخت حقوق نیز بی نتیجه مانده که کمیته حل اختلاف فیفا، بر علیه پرسپولیس رای صادر کرده و این باشگاه را به پرداخت 25 هزار دلار (23 هزار دلار + 5 درصد دیرکرد) محکوم کرده است. در این رای همچنین آمده است: در صورتی که مبلغ ذکر شده طی ۴۵ روز آتی به گابریل پرداخت نشود باشگاه پرسپولیس تا روز پرداخت این وجه از ۳ پنجره نقل و انتقالاتی ملی و بین المللی متوالی محروم می شود؛ این محرومیت بلافاصله بعد از پرداخت وجه و قبل از کامل شدن دوره تحریم برداشته می شود.

 

باشگاه پرسپولیس البته می‌تواند این حکم را به CAS ببرد اما در نهایت بعید است که تغییری در اصل حکم به وجود بیاید و در نهایت سرخ ها در شرایطی که 45 روز قبل خبر از توافق با گابریل می‌دانند، دوباره در یک موضوع محکوم شده اند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.