حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1675285/1 زمان: 18:31   1399/01/06 بازدید: 1,212

برگزاری کلاس‌های تکواندو در فضای مجازی

سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو از برگزاری کلاس‌های این رشته ورزشی به صورت مجازی خبر داد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مجید نیری‌سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو با اشاره به تعطیلی باشگاههای ورزشی به دلیل شیوع ویروس کرونا، عنوان کرد: فدراسیون در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود و رفاه حال و آرامش خاطر مربیان و تکواندوکاران تسهیلات و امتیازات ویژه ای را در برای سه ماهه نخست امسال در نظر گرفته است.

 

مجید نیری گفت: با تدبیر ریاست فدراسیون تصمیم گرفتیم موقعیت ویژه ای برای مربیان در نظر گرفته شده و بانک اطلاعات این عزیزان تا خرداد ماه بدون نیاز به گذراندن دوره هماهنگی و فقط با تمدید عضویت سالیانه برای موارد تخصصی از جمله؛ ثبت نام و عضویت جدید، درخواست حکم زرد تا آبی و ثبت نام شاگردان در آزمون کمربند قرمز تا دان۲ تا ۲۴ ساعت آینده فعال خواهد شد. همچنین مهلت ثبت نام در دوره های هماهنگی سالجاری برای مربیان تا یکم اردیبهشت ماه تمدید گردیده است.

 

سرپرست دبیری فدراسیون با اشاره به برگزاری موفق آزمون ارتقا کمربند به صورت غیرحضوری افزود: با موافقت ریاست فدراسیون مقرر شد مردودین آزمون دوره ۲۵۵ قرمز تا دان ۴ توسط فدراسیون، در آزمون فوق‌العاده ای به صورت رایگان ثبت نام و آزمون مجدد به صورت غیرحضوری و طبق روال اعلام شده در نیمه دوم فروردین انجام شود. همچنین با توجه به اینکه فرصتی سه ماهه(اول تیرماه) برای تمدید بیمه مسئولیت وجود دارد، رایزنی با شرکت‌های بیمه برای اخذ تخفیف و تقسیط هزینه بیمه مسئولیت مدنی آغاز گردیده و تا حصول نتیجه ادامه خواهد یافت.

 

نیری افزود: فدراسیون با عنایت به شرایط خاص این روزها و مشکلاتی که بواسطه شیوع ویروس کرونا و تعطیلی باشگاهها برای مربیان حرفه ای پیش آمده در صدد فراهم کردن بستری برای ادامه فعالیت آموزشی مربیان در فضای مجازی است تا کلاس ها تعطیل نشود و مربیان بتوانند با کمترین امکانات و ساده ترین روش ها شاگردان خود را برای ارتقا درجه و شرکت در آزمون ها آماده کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: این موضوع با توجه به تجربه موفق برگزاری آزمون ارتقا کمربند در اسفندماه گذشته قابل انجام است و قطعا مربیان به خوبی به این امر واقف هستند که فدراسیون با آماده سازی زیرساخت مناسب و تلاش برای برگزاری آزمونهای ارتقا کمربند و دوره هماهنگی بصورت غیرحضوری در صدد حمایت مالی و تامین منافع برای مربیان و جلوگیری از اجحاف حق هنرجویان با وجود شرایط خاص پیش آمده در کشور می باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.