حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1675329/13 زمان: 23:51   1399/01/06 بازدید: 13,528

سلطانی: فدراسیون از فیفا وقت بگیرد

معاون باشگاه استقلال از فدراسیون فوتبال درخواست کرد مذاکره‌ای با فیفا برای تعویق اجرای احکام باشگاه‌های ایران داشته باشند.

به گزارش "ورزش سه"، امیر سلطانی ضمن عرض تسلیت به اسماعیل خلیل‌زاده، سرپرست باشگاه استقلال بخاطر از دست دادن همسرشان، اظهار کرد: باتوجه به اتفاقاتی که افتاده و تعطیلی تمام رویدادهای ورزشی دنیا مثل المپیک، رقابت‌های باشگاهی و ... ، می‌توانیم تقاضایی از فدراسیون فوتبال به ویژه بخش بین‌الملل آن داشته باشیم.

 

او ادامه داد: از فدراسیون فوتبال می‌خواهیم طی رایزنی با فیفا و CAS بتوانند برای حکم صادر شده‌ی باشگاه‌های ایرانی مهلت بگیرند و زمان حکم‌ها را نگه دارند تا شرایط دنیای ورزش و جهان به حالت اولیه برگردد.

 

معاون باشگاه استقلال تصریح کرد: این پیشنهاد عملی است که منصفانه خواهد بود و فیفا هم به راحتی آن را می‌پذیرد چراکه در حال حاضر کل دنیا درگیر ویروس کرونا است و این معضل، تنها مرتبط به داخل کشور ما نیست.

 

 

سلطانی یادآور شد: علاوه بر مسئله کرونا، کشور ما تحریم است و از این بابت هم دچار مشکل هستیم. از طرفی، تمام ارگان‌ها و حتی بخش اداری باشگاه‌ها نیز تعطیل است و خانواده‌ها نیز متاسفانه درگیر مبارزه با این ویروس هستند.

 

او تصریح کرد: در خود باشگاه استقلال نیز آقای خلیل‌زاده به‌عنوان رئیس هیات مدیره و سرپرست باشگاه، با این ویروس دست و پنجه نرم کردند و به مشکل خورده بودند. متاسفانه امروز هم همسر ایشان به رحمت خدا رفت.

 

معاون ورزشی باشگاه استقلال ابراز کرد: امیدوارم تمهیداتی انجام شود و فدراسیون فوتبال ایران با فیفا رایزنی کند چراکه فیفا نیز شرایط فعلی ایران و جهان را درک می‌کند و جواب منطقی به این مسئله می‌دهد. اگر این کار صورت بگیرد، زمان مناسبی هم برای باشگاه‌ها خریده‌ایم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.