حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1675567/1 زمان: 11:06   1399/01/09 بازدید: 1,126

احتمال تعویق یکساله مسابقات جهانی دوومیدانی ۲۰۲۱

رئیس فدراسیون جهانی دوومیدانی اعلام کرد که با توجه به برگزاری بازیهای المپیک در سال ۲۰۲۱، مسابقات جهانی دوومیدانی نیز احتمالا یکسال عقب خواهد افتاد و در سال ۲۰۲۲ برگزار می شود.

به گزارش  "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، سباستین کو رئیس انگلیسی فدراسیون جهانی دوومیدانی در مورد به تعویق افتادن مسابقات جهانی ۲۰۲۱ که قرار است به میزبانی آمریکا برگزار شود، گفت: هیچ کس فکر این مشکلاتی که بخاطر ویروس کرونا بوجود آمده را نمی‌کرد، پس باید انعطاف داشته باشیم. بخاطر برگزاری بازیهای المپیک در سال ۲۰۲۱، احتمالا مسابقات جهانی دوومیدانی را در سال ۲۰۲۲ برگزار می‌کنیم. البته هنوز تصمیمی نگرفته ایم اما قاعدتا هیچ فدراسیون جهانی علاقه ندارد در سال المپیک، مسابقات جهانی‌اش را برگزار کند.

 

کو همچنین گفت: با این شرایط ممکن است در سالهای ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ دو مسابقه جهانی را پشت سر هم برگزار کنیم.(مسابقات جهانی دوومیدانی هر دو سال یکبار برگزار می‌شود.) با این شرایط ورزشکاران باید ۴ سال متوالی از ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۴ در دو مسابقه جهانی و دو دوره بازیهای المپیک شرکت کنند.

 

به نوشته insidethegames، رئیس فدراسیون جهانی دوومیدانی که از خانه اش در لندن بوسیله تله کنفرانس با خبرنگاران صحبت می‌کرد، در ادامه گفت: ابتدا باید تاریخ بازیهای المپیک توکیو مشخص شود، سپس در مورد مسابقات جهانی تصمیم گیری کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.