حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1675743/41 زمان: 14:28   1399/01/10 بازدید: 2,795

فکری می خواست بازیکنان در شرایط بازی باشند؛

دهقانی: درست نبود نساجی را رها کنم

بازیکن جوان نساجی مازندران می گوید که در نیم فصل از پرسپولیس پیشنهاد داشته است.

رضا دهقانی بازیکن جوان نساجی مازندران که به صورت قرضی از سپاهان در این تیم بازی می کند، در گفتگو با "ورزش سه" در رابطه با آخرین شرایط این تیم گفت: از چهارم تمرینات را شروع کردیم. یکی دو جلسه تمرین کردیم و بعد تمرینات تعطیل شد. الان هم جداگانه در خانه تمرین خواهیم کرد تا شرایط بدنی‌مان حفظ شود.


دهقانی در مورد حضور فکری در نساجی مازندران اضافه کرد: آقای فکری کارنامه مشخصی دارد. مربی خوب و باشخصیتی است. ضمن اینکه باید تشکر ویژه ای داشته باشم از آقای مهاجری که در روزهای سخت و بی پولی باشگاه تمام تلاشش را کرد و حتی از سلامتی اش مایه گذاشت. آقای فکری هم مربی با دانشی است. در دوران بازیگری هم بازیکن بسیار موفقی بوده است و امیدوارم بتوانیم با ایشان نتایج خیلی خوبی بگیریم.


او در رابطه با اینکه آیا در پنجره زمستانی پیشنهاداتی داشته یا خیر، عنوان کرد: در نیم فصل با توجه به بندی که در قراردادم بود، می توانستم جدا شوم. ضمن اینکه من شرایط خوبی در نساجی دارم و البته نساجی هم شرایط خوبی نداشت و درست نبود که این تیم را در این شرایط رها کنیم. البته هیچ منتی بر هواداران نیست. من با دلم نساجی مازندران را انتخاب کردم. من نیم فصل از پرسپولیس پیشنهاد داشتم و حتی به آقای سیف الله پور سرپرست باشگاه هم تماس گرفته بودند ولی ایشان گفته بودند که من بازیکن قرضی هستم و امکان این انتقال وجود ندارد.


وینگر تیم نساجی مازندران در مورد بلاتکلیفی تیم ها در این مقطع نیز بیان کرد: از مسئولین فدراسیون و سازمان لیگ می خواهیم که زودتر تکلیف را روشن کنند. الان شرایط خوبی نداریم و نمی دانیم که لیگ برگزار می شود یا نه. بازیکنان الان میان زمین و هوا گیر کرده اند. آقای فکری هم می خواست که بازیکنان در شرایط بازی بمانند ولی خب شرایط سلامتی بازیکنان هم مهم است و اگر قرار باشد خدایی ناکرده بازیکنی از لیگ بیماری کرونا بگیرد، تمام کردن لیگ خیلی بهتر است.


او در پایان گفت: از مردم می خواهیم که در خانه بمانند و زنجیره اش قطع شود تا بتوانیم به امید خدا روزهای خوبی را در ایران شاهد باشیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.