حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1675759/2 زمان: 15:15   1399/01/10 بازدید: 32,015

آقای موسوی به استقلال بازگردید

استوری فرهاد مجیدی علیه مدیران جدید (عکس)

فرهاد مجیدی با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامی خود از عبدالرضا موسوی درخواست کرد دوباره به استقلال بازگردد.

به گزارش “ورزش سه” پس از نامه اسماعیل خلیل زاده به عبدالرضا موسوی و درخواست از وی برای بازگشت به استقلال، حالا فرهاد مجیدی با انتشار یک استوری این درخواست را تکرار کرده است.

 

مجیدی که پیش از این و‌ در بدو ورود دوباره خود به استقلال به دلیل وجود مشکلات زیاد علیه مدیریت باشگاه موضع گیری کرده بود، حالا و پس از انتصاب نفرات جدید در هیئت مدیره از موسوی خواسته که به ماموریت خود در استقلال ادامه دهد. عبدالرضا موسوی در زمانی که در استقلال فعالیت می‌کرد رابطه خوبی با فرهاد مجیدی داشت و توانست یک سری از مشکلات آبی پوشان را حل کند.

 

مجیدی در استوری خود به وعده‌های پوچ و تو خالی مدیران اشاره کرده و‌ می‌گوید: استقلال بیشتر از هر زمانی به مدیران توانا و پولساز نیاز دارد، نه مدیرانی که بدون پشتوانه اقتصادی لازم و با تبلیغات و وعده‌های دروغ فقط وقت استقلال را هدر می‌دهند.

 

مثل آقای خلیل‌زاده من هم به نمایندگی از مجموعه تیمی استقلال از آقای موسوی دعوت می‌کنم که دوباره حامی تیم محبوبشان باشند. به هر حال عملکردها کاملا مشخص است؛ نتیجه حضور یک ماهه ایشان در مقایسه با حضور بی‌فایده بسیاری از مدیران در یک سال و دو سال و سالهای گذشته.

 

حال باید دید موسوی بعد از درخواست دو عضو مهم استقلال در تصمیمش صرف نظر کرده و به تیم مدیریتی آبی‌پوشان بازمی‌گردد یا خیر.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.