حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1676091/29 زمان: 22:58   1399/01/12 بازدید: 44,093

آژاکس خواهان فسخ قرارداد رسمی با نوری

قرارداد ستاره تازه به هوش آمده آژاکس با این باشگاه به زودی فسخ خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، عبد‌الحق نوری، بازیکن 22ساله آژاکس آمستردام که پیش از شروع فصل 2017 در جریان یک بازی دوستانه با پیراهن آژاکس در میانه میدان از هوش رفته و بعد از آن پزشکان مجبور شدند او را در حالت اغما نگه دارند، بعد از دو سال در حالت اغما ماندن، حالا به هوش آمده و خانواده او می‌گویند در وضعیت خوبی به سر می‌برد و حتی با تماشای فوتبال می‌تواند نسبت به آنچه در تلویزیون می‌بیند واکنش نشان دهد.

 

 

 

 

عبدالحق نوری در ژوئیه 2017 و پیش از شروع فصل در جریان یک بازی دوستانه آژاکس مقابل وردربرمن در زمین فوتبال دچار حمله قلبی شده و این اتفاق باعث شد مغز او دچار ضایعه شدید دائمی شود. نوری از آن زمان به حالت کما فرو رفته و پزشکان تشخیص داده بودند که برای حفظ جانش باید در حالت کما نگه داشته شود.

 

طبق ادعای دی تلگراف، سران آژاکس حالا قصد فسخ رسمی قرارداد با نوری را دارند. آنها در سه سال گذشته هر ماه دستمزد او را به خانواده اش پرداخت می کردند ولی قرارداد نوری کمتر از 4 ماه دیگر به اتمام خواهد رسید. آژاکس همچنین متعهد خواهد شد که تا پایان ژوئن، دستمزد نوری را پرداخت کند و دو طرف این روزها مشغول مذاکره در مورد رقم پرداختی هستند ولی هنوز به نتیجه ای نرسیده اند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.