کد خبر: 1683032/29 زمان: 16:35   1399/02/21 بازدید: 17,771

چراغ سبز مدافع ناراضی رئال مادرید به سویا

آلوارو اودریوسولا که از شرایط خود در رئال راضی نبود زمستان راهی بایرن شد و حالا به جدایی قطعی فکر می کند.

به گزارش "ورزش سه"، آلوارو اودریوسولا تابستان 2018 بود که به رئال مادرید پیوست. یک سال و نیم حضور او در رئال موفقیت آمیز نبود و پس از نیمکت نشینی های بسیار، تصمیم به جدایی گرفت. او ژانویه گذشته به صورت قرضی راهی بایرن شد ولی در انتهای فصل بازخواهد گشت؛ در حالی که ممکن است بار دیگر به تیمی دیگر منتقل شود.

 

 

 

 

اودریوسولا هفته گذشته در مصاحبه با ال چیرینگیتو گفت که زیدان موافق جدایی او نبود ولی خودش به خاطر نیمکت نشینی ها مایل به جدایی بود و اینکه دوست دارد روزی به حقش در رئال برسد.

اودریوسولا بازیکن مورد علاقه جولن لوپتگی سرمربی سابق رئال و حال حاضر سویاست. مونچی مدیر ورزشی سویا نیز به اودریوسلا به عنوان بهترین جانشین برای خسوس ناواس در حناح راست تیمش فکر می کند.

 

گویا اودریوسلا هم بی میل به این انتقال نیست:« در حال حاضر تمام تمرکز من روی بایرن است و به شایعات توجهی ندارم. سویا؟ آنها باشگاه بزرگی هستند و اعتراف می کنم هر زمان که سرود رسمی این باشگاه را گوش می کنم، مو  به تنم سیخ می شود.»

 

بین رئال و سویا رابطه خوبی حکمفرماست و برای مثال، تابستان گذشته سرخیو رگیلون از باشگاه مادرید به صورت قرضی راهی سویا شد. شاید سرنوشت اودریوسلا نیز در این باشگاه جنوبی رقم بخورد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.